• دوشنبه / ۶ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۲
  • دسته‌بندی: فرامنطقه ای
  • کد خبر: 99110603772
  • خبرنگار : 71477

رئیس جمهور سابق استونی پسر ارشد ترامپ را با یک "ماهی کوچک مغز" مقایسه کرد

رئیس جمهور سابق استونی پسر ارشد ترامپ را با یک "ماهی کوچک مغز" مقایسه کرد

یکی از روسای جمهور سابق استونی در واکنش‌ به توییت‌های پسر ارشد رئیس جمهور سابق آمریکا در دفاع از پدرش، وی را با یک "ماهی کوچک مغز" مقایسه کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از ایندیپندنت، دونالد ترامپ جونیور، پسر ارشد دونالد ترامپ، رئیس جمهر سابق آمریکا به دنبال خروج پدرش از کاخ سفید توییت‌هایی را در راستای حمایت از میراث ریاست جمهوری پدرش منتشر کرده است.

وی در یکی از توییت‌هایش تاکید داشت که دونالد ترامپ نخستین رئیس جمهور در تاریخ معاصر آمریکاست که جنگ جدیدی آغاز نکرد.

با این حال به نظر می‌رسد که این توییت‌ها برای دیگر افراد در سراسر جهان متقاعدکننده نبوده است درست مثل "توماس هندریک ایلوس"، رئیس جمهور سابق استونی که با پیام‌هایی کنایه‌آمیز ترامپ را به باد انتقاد گرفت.

وی گفت: اینگونه احساس می‌شود که شما حافظه، دانش و دستور زبان یک اردک ماهی "ماهی کوچک مغز" را دارید. نه که استیو بنن پیشنهاد نداد سر دکتر فائوچی را بر سر نیزه در گوشه‌ای از کاخ سفید ترامپ قرار دهید!

مقامات دیگری نیز به سرعت از دونالد ترامپ جونیور انتقاد کرده و به اقدام پدرش برای ترغیب طرفدارانش در حمله شش ژانویه به کنگره آمریکا اشاره کردند.

آنها تاکید داشتند که ترامپ نخستین رئیس جمهوری بود که حمله به کنگره آمریکا را ترغیب کرد و همچنین نخستین رئیس جمهوری بود که دوبار استیضاح شد.

برخی دیگر نیز از مدیریت و رهبری ترامپ در دوران پاندمی کرونا انتقاد کردند که تاکنون منجر به از دست رفتن جان بیش از ۴۰۰ هزار تن شده است.

انتهای پیام