• سه‌شنبه / ۷ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۲
  • دسته‌بندی: اردبیل
  • کد خبر: 99110704569
  • منبع : نمایندگی اردبیل

نیکزاد:

معاون وزیر راه و شهرسازی و قرارگاه خاتم به اردبیل سفر می کند

 معاون وزیر راه و شهرسازی و قرارگاه خاتم به اردبیل سفر می کند

ایسنا/اردبیل نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: معاون وزیر و راه شهرسازی و قرارگاه خاتم الانبیاء برای بررسی‌های ویژه وضعیت راه‌آهن، پل‌های اردبیل، تعریض سرچم و سرمایه‌گذاری شستا به اردبیل سفر می کند.

علی نیکزاد در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر یک‌روزه معاون وزیر و راه شهرسازی و قرارگاه خاتم الانبیاء به اردبیل، اظهار کرد: با هماهنگی و پیگیری‌های صورت گرفته برای بازدید و بررسی‌های ویژه وضعیت راه‌آهن، پل‌های اردبیل، تعریض سرچم و سرمایه‌گذاری شستا با میهمانان در اردبیل حاضر خواهیم شد.

به گفته وی بررسی پروژه‌های زیرساختی حمل و نقل استان از جمله، قطعه‌های مختلف راه‌آهن، ایستگاه راه‌آهن و جاده‌های استان از برنامه‌های بازدید و بررسی خواهد بود؛ حضور معاون سردار محمد نیز برای بررسی روند تعریض سرچم، پل‌های اردبیل و پروژه‌ی محلات ۱۳گانه اردبیل است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت ویژه راه آهن برای اردبیل، ادامه داد: امسال نوبخت و اسلامی دو وعده اساسی با مفاد اتمام ایستگاه‌ها، اتمام کامل زیرسازی و همچنین ۱۰۰کیلومتر ریل‌گذاری به مردم اردبیل داده‌اند که اهالی شریف استان به جد پیگیر تحقق این وعده مسؤولان دولت هستند و در همین راستا آن را بررسی خواهیم کرد.

وی ادامه داد:‌ پس از پیگیری‌هایی که امسال داشتیم، مهر ماه امسال با حضور مسئولان شستا برای سرمایه‌گذاری این مجموعه در اردبیل تصمیمات مهمی گرفته شد که در نشست پایانی این سفر، با حضور استاندار روند اقدامات این موضوع را نیز پیگیری خواهیم نمود.

گفتنی است، این سفر صبح چهارشنبه ۸ بهمن ماه با ورود نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، معاون وزیر و راه شهرسازی، معاون قرارگاه خاتم الانبیاء و نمایندگان مرکز استان به اردبیل انجام خواهد شد.

انتهای پیام