• سه‌شنبه / ۷ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۸
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 99110704713
  • خبرنگار : 50087

یک پیروزی و یک شکست برای آویژه صنعت مشهد در لیگ برتر بسکتبال

یک پیروزی و یک شکست برای آویژه صنعت مشهد در لیگ برتر بسکتبال

ایسنا/خراسان رضوی در بازی‌های هفته یازدهم و دوازدهم لیگ برتر بسکتبال کشور، تیم آویژه صنعت پارسا مقابل قعرنشین گروه الف پیروز  و مقابل صدرنشین متحمل شکست شد.

بازی‌های هفته یازدهم و دوازدهم لیگ برتر بسکتبال پیگیری شد و تیم آویژه صنعت پارسا به مصاف قعرنشین و صدرنشین گروه خود رفت. در بازی روز یکشنبه، شاگردان سرجان ایوانوویچ کار نسبتا راحتی داشتند و توانستند با نتیجه ۸۵ بر ۶۷ تیم خانه بسکتبال خوزستان، تنها تیم بدون برد این رقابت‌ها، را شکست دهند.

در دیدار روز دوشنبه علی‌رغم بازی خوب بازیکنان آویژه، تجربه ملی‌پوشان تیم شهرداری گرگان نتیجه بازی را به سود این تیم عوض کرد. آویژه کوارترهای اول و سوم را به سود خود به پایان برده بود و تا لحظات پایانی بازی هم از حریف پیش بود، اما در نهایت ۸۶ بر ۷۹  نتیجه را به حریف گرگانی و قدرتمند خود واگذار کرد.

ایمان زندی بازیکن باسابقه تیم آویژه توانست با کسب ۲۶ امتیاز، امتیازآور ترین بازیکن زمین شود و محمد جمشیدی هم با ۲۳، بیشترین امتیاز را برای تیمش به ارمغان آورد.

نتایج کوارترهای بازی آویژه صنعت پارسا با شهرداری گرگان بدین شرح است:

کوارتر اول
شهرداری گرگان ۲۰
آویژه صنعت پارسا ۲۶

کوارتر دوم
شهرداری گرگان ۲۲
آویژه صنعت پارسا ۱۶

کوارتر سوم
شهرداری گرگان ۲۰
آویژه صنعت پارسا ۲۲

کوارتر چهارم
شهرداری گرگان ۲۴
آویژه صنعت پارسا ۱۵

گفتنی است بازی‌های بعد تیم آویژه صنعت پارسا به ترتیب مقابل پالایش نفت آبادان و صنعت مس رفسنجان خواهد بود. رقابت‌های این فصل لیگ برتر بسکتبال کشور در دو گروه و به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام