• پنجشنبه / ۹ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۹
  • دسته‌بندی: فلسطین
  • کد خبر: 99110906368
  • خبرنگار : 71496

واکنش حماس به "عربده‌کشی" رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی

واکنش حماس به "عربده‌کشی" رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تاکید کرد که اظهارات آویو کوخاوی رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در رابطه با برنامه‌ریزی این رژیم برای حمله به مناطق مسکونی در هر جنگی در آینده چه در غزه و چه در لبنان، بیانگر عربده‌کشی و خوی تجاوزکارانه این رژیم علیه ملت فلسطین و کل امت است.

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، حازم قاسم سخنگوی حماس تصریح کرد که تهدیدات کوخاوی مبنی بر ارتکاب جنایت و کشتارها علیه ملت فلسطین یا ملت لبنان تازگی ندارد، چرا که ارتش دشمن صهیونیستی قبلا نیز جنایات زیادی را در هر جنگ و درگیری علیه ملت‌های عربی مرتکب شده اما هر بار از رسیدن به پیروزی و موفقیت عاجز و ناتوان بوده و در آینده نیز اینچنین خواهد بود و این رژیم از پیروزی در برابر مقاومت ناکام و ناتوان خواهد بود.

قاسم اظهار کرد که مقاومت هر لحظه آماده دفاع از ملت فلسطین است و معادلات دشمن را بر هم خواهد زد و در صورت ارتکاب هر حماقتی، این رژیم نتیجه‌ای جز ندامت و پشیمانی نخواهد داشت.

وی گفت که این تهدیدات تکراری هرگز ملت و مقاومت فلسطین را از ادامه راه خود در مسیر آزادسازی سرزمین فلسطین و مقدسات آن از لوث اشغالگری بازنخواهد داشت و مقاومت همچنان خود را برای دفاع از ملت و ادامه پروژه آزادسازی تقویت خواهد کرد.

سخنگوی حماس افزود که کوخاوی خواهد رفت و رژیم اشغالگر نیز سرنوشتی جز زوال و نابودی ندارد و ملت فلسطین در این سرزمین باقی خواهد ماند و مقاومت همچنان همچون دژی مستحکم از آن دفاع خواهد کرد.

انتهای پیام