• پنجشنبه / ۹ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۰
  • دسته‌بندی: مرکزی
  • کد خبر: 99110906449
  • خبرنگار : 50210

کریمی: تقاطع سنجان آئینه دق شده است

کریمی: تقاطع سنجان آئینه دق شده است

ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: تقاطع سنجان به آئینه دق تبدیل شده است و باید برای اتمام این پروژه اقدام ویژه انجام گیرد.

دکتر علی اکبر کریمی نهم بهمن ماه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی، در خصوص تخصیص منابع وصولی حاصل از جرائم رانندگی اظهار کرد: امسال ۹ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان جرائم رانندگی وصول شده که هنوز توزیع نشده است، دلیل عدم تخصیص آن روشن نیست و باید این مبلغ بین دستگاه های ذینفع توزیع شود.

وی در خصوص نحوه توزیع بودجه استان در شورا بیان کرد: این شورا موظف است ظرف ۱۵ روز از ابلاغ بودجه مصوب، اقدام به توزیع کند که ظاهرا این امر با تاخیر صورت گرفته است.

کریمی با بیان اینکه جای سوال دارد که چرا ۳۲ پروژه از ۸۶ پروژه اولویت دار استان در سال جاری هنوز به انجام نرسیده است، خواستار توجه ویژه به استخر شهرستان خنداب که توسط اداره کل نوسازی مدارس دنبال می شود، شد و گفت: این پروژه نیاز منطقه است و با توجه به اولویت دار بودن، باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: پل سنجان به آئینه دق تبدیل شده است و به نظر می رسد که سال پایان آن ۱۴۰۱ تعیین شده در حالی که باید در سال ۱۴۰۰ به اتمام برسد. تکمیل و بهره برداری از این پروژه اهمیت بسیار بالایی دارد و باید دستگاه های مربوطه در سطح ملی و استان به آن توجه داشته باشند چراکه طولانی شدن روند تکمیل آن، گلایه مندی مردم را به همراه دارد.

انتهای پیام