• شنبه / ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۵
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 99111107838
  • خبرنگار : 50291

رئیس بنیاد ایران شناسی:

باید همه قدر ولایت فقیه را بدانند 

باید همه قدر ولایت فقیه را بدانند 

ایسنا/تهران رئیس بنیاد ایران شناسی گفت: باید همه قدر ولایت فقیه را بدانند، ولایت فقیه از ارزش های مهم انقلاب اسلامی است که باید این جایگاه به خوبی تبیین شده و از آن حراست شود.

آیت الله سیدمحمد خامنه ای ظهر شنبه ۱۱ بهمن ماه در دیدار با رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و امام جمعه موقت ورامین که در دفتر ایشان برگزار شد، با اشاره به اهمیت جایگاه تبلیغ و نقش روحانیت و مساجد در پاسداری از ارزش ها و فرهنگ دینی جامعه بر لزوم توجه به ارتباطات با جوانان و تربیت دینی آنها تاکید کرد.

رئیس بنیاد ایران شناسی همچنین از حماسه کفن پوشی مردم ورامین در دفاع از اسلام و مرجعیت به عنوان یک جهاد ماندگار یاد کرد و اظهار کرد: باید جهت حفظ این روحیه معنوی و انقلابی همواره تلاش شود و آن حرکت ماندگار به جوانان نسل در نسل منتقل گردد.

آیت الله خامنه ای همچنین بر لزوم اقدامات ماندگار تبلیغی و فرهنگی جهت انتقال پیام کفن پوشان ۱۵ خرداد تاکید نمود و طی پیامی به جوانان ورامین خاطرنشان کرد: باید همه قدر ولایت فقیه را بدانند، ولایت فقیه از ارزش های مهم انقلاب اسلامی است که باید این جایگاه به خوبی تبیین شده و از آن حراست شود.

این مقام مسئول با اشاره به گفتگوهای خود با مقامات و رجال های سیاسی و دینی جهان گفت: وقتی برای بزرگان جایگاه ولایت فقیه در نظام اسلامی تبیین می شود برای آنها بسیار قابل دقت و توجه است.

انتهای پیام