• یکشنبه / ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۰
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99111208223
  • خبرنگار : 50176

نماینده مردم در مجلس:

شستا ۱۰۰۰ میلیارد در فاز ۴ شرکت سیمان دورود هزینه می‌کند

شستا ۱۰۰۰ میلیارد در فاز ۴ شرکت سیمان دورود هزینه می‌کند

ایسنا/لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: شستا تا خرداد ۱۴۰۰، ۱۰۰۰ میلیارد ریال در فاز ۴ شرکت سیمان دورود هزینه می‌کند.

حسین گودرزی در بازدید رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) از پروژه فاز ۴ سیمان دورود ضمن تقدیر از مدیرعامل شستا به‌منظور دستور توقف فروش سهام شرکت سیمان، به‌کارگیری کارکنان فارسیت در مجتمع سیمان دورود و پیگیری رفع مشکل شرکت بهراد، خواستار نظارت مستقیم ایشان بر زمان‌بندی تعیین شده برای تکمیل فاز ۴ شرکت سیمان شد.

وی همچنین خواستار ساختن نماد شهدای بمباران شرکت سیمان به‌ویژه ۲۹ بانوی شهید بمباران این شرکت در دوره دفاع مقدس شد که مورد موافقت مدیرعامل شستا قرار گرفت و مقرر شد تا خردادماه سال آینده نماد شهدای شرکت ساخته و در محل شهادت بانوان شهید نصب و کتاب و مستند ویژه این شهدا تهیه شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس با نظر به ایجاد آلودگی شرکت سیمان در شهرستان دورود، خواستار ایجاد فضای سبز در چند هکتار زمین‌های حدفاصل این شرکت تا شهرک قدس (قلعه ضرغام) شد که مورد موافقت رضوانی فر قرار گرفت.

گودرزی اضافه کرد: تاکنون فاز ۴ شرکت سیمان ۱۴ درصد پیشرفت داشته است.

گفتنی است در این بازدید با تعیین زمان‌بندی مقرر شد تا خردادماه ۱۴۰۰ با تزریق ۱۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار، پیشرفت پروژه به ۳۰ درصد برسد.

همچنین در این جلسه به درخواست نماینده دورود و ازنا مقرر شد که کلیه پیمانکاران و پرسنل اجرایی فاز ۴ از نیروهای بومی و با معرفی رسمی اداره کار شهرستان به‌کارگیری شوند.

انتهای پیام