• چهارشنبه / ۶ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۸
  • دسته‌بندی: فلسطین
  • کد خبر: 99120604136
  • خبرنگار : 71496

رژیم صهیونیستی نمایندگان فلسطینی در کرانه باختری را تهدید کرد

رژیم صهیونیستی نمایندگان فلسطینی در کرانه باختری را تهدید کرد

نظامیان رژیم صهیونیستی صبح سه شنبه به خانه‌های شماری از نمایندگان شورای قانونگذاری فلسطین در کرانه باختری از جمله "نایف الرجوب" و "سمیر القاضی" یورش برده و آن‌ها را تهدید کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، منابع محلی اعلام کردند که رژیم صهیونیستی تهدید کرده اگر نمایندگان فلسطینی بخواهند خود را برای انتخابات مجلس قانونگذاری کاندید کنند، آن‌ها را به اسارت خواهد گرفت.

دفتر اطلاع رسانی امور اسرای فلسطینی هم اعلام کرد که نظامیان اسرائیلی پس از حمله به شهر الخلیل چندین جوان فلسطینی را ربودند.

رژیم صهیونیستی می‌خواهد با ایجاد رعب و وحشت در میان فلسطینیان ساکن کرانه باختری و قدس اشغالی مانع از مشارکت آنان در انتخابات شود.

شماری از نمایندگان فلسطینی که طی ماه‌های گذشته به اسارت گرفته شدند، گفته‌اند که رژیم صهیونیستی آن‌ها را تهدید کرده و از مشارکت در انتخابات برحذر داشته است.

پس از انتخابات سال ۲۰۰۶ که حماس قاطعانه پیروز آن شد، رژیم صهیونیستی ۶۰ نماینده فلسطینی را به اسارت گرفته که بعضی از آن‌ها پس از مدتی اسارت آزاد شدند و تا این لحظه نیز ۱۱ نفر از آنان همچنان در بند اسارت هستند.

انتهای پیام