• دوشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۷:۲۸
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99121108227
  • خبرنگار : 50031

ارسال کمک‌های آبفای شیراز به سی‌سخت

ارسال کمک‌های آبفای شیراز به سی‌سخت

ایسنا/فارس مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شیراز اعلام کرد که کمک‌های این شرکت در قالب مصالح مورد نیاز خطوط لوله، به منطقه زلزله زده سی‌سخت ارسال شد.

زاهدی با بیان اینکه آبفای شیراز به عنوان معین در حادثه زلزله سی سخت مشخص شده است، گفت: به دنبال اعلام نیاز شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد به لوله برای تعمیر و ترمیم خطوط شبکه آبرسانی سی‌سخت، مقادیر لوله تامین و به این استان ارسال شد.

به گزارش ایسنا به نقل از آبفای شیراز، زاهدی خاطرنشان کرد: تجهیزات تامین شده شامل لوله‌های پلی‌اتیلن در قطرهای ۹۰ و ۱۰۰ سانتی‌متری بود که در اجرای خطوط شبکه آب، کاربرد دارد.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفای شیراز گفت: به دنبال وقوع زمین لرزه اخیر در سی‌سخت، بخشی از تاسیسات آبرسانی نیز دچار صدمه شده و تلاش برای تعمیر و اصلاح این شبکه آسیب دیده، در اولویت آبفای استان کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفته است.

زاهدی یادآور شد که اقلام ارسالی شامل ۲۰۰ متر لوله پلی‌اتیلن قطر ۹۰ و ۸۰۰ متر لوله پلی اتیلن قطر ۱۱۰ سانتی بوده که براساس موجودی انبار بحران شرکت آبفای شیراز تامین و به منطقه سی سخت ارسال شده است.

انتهای پیام