• سه‌شنبه / ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۱
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: 99121208478
  • خبرنگار : 50346

نماینده مردم بجنورد در مجلس:

خانواده ۴۰۰۰۰ نفری اصناف خراسان شمالی خوش درخشیدند

خانواده ۴۰۰۰۰ نفری اصناف خراسان شمالی خوش درخشیدند

ایسنا/خراسان شمالی نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی از درخشش چهار هزار نفری اصناف خراسان شمالی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح کشور خبر داد.

محمد وحیدی، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه براساس مصوبات ستاد ملی کرونا، خراسان شمالی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی رتبه دوم کشوری را کسب کرد، بیان کرد: در کسب رتبه دوم کشوری جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، اصناف خراسان شمالی نقس بسیار مهمی را ایفا کردند.
وی با بیان اینکه در کنترل موج سوم شیوع ویروس کرونا رعایت اصناف بسیار کمک کننده بود، اظهار کرد: مدیریت مناسبی که از سوی ستاد استانی کرونا نیز در کسب این جایگاه بسیار مهم بود و امیدواریم ستاد کرونا با مدیریت مناسبی که دارند، در ادامه مسیر نیز برنامه‌ریزی‌های مناسبی برای پیشگیری از شیوع کرونا در استان  انجام دهند.
وحیدی با تاکید براینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در روزهای پایانی سال ۹۹ باید مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: کادر درمان استان تلاش‌های بسیاری را برای مقابله با کرونا داشتند و باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حمایت مناسبی را از کادر درمان داشته باشیم.
انتهای پیام