• شنبه / ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۶
  • دسته‌بندی: علم و فناوری ایران
  • کد خبر: 99121611448
  • خبرنگار : 30057

حمایت بنیاد آموزش فناوری نانو از فعالیت‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی

حمایت بنیاد آموزش فناوری نانو از فعالیت‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی

بنیاد آموزش فناوری نانو به‌منظور توسعه و ترویج فناوری نانو در میان قشر دانشگاهی از کلیه انجمن‌های علمی و گروه‌های دانشجویی فعال دانشگاه‌های علوم پزشکی در سراسر کشور دعوت به همکاری کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس فراخوان بنیاد آموزش فناوری نانو از کلیه انجمن‌های علمی و گروه‌های دانشجویی فعال که به عضویت شبکه نهادهای ترویجی فناوری نانو درآمده‌اند در صورت عمل به مفاد آیین‌نامه‌های تعریف‌ شده در ستاد نانو از مزایای مالی و اعتباری بهره‌مند می‌شوند.

بر این اساس این بنیاد در نظر دارد از انجمن‌های علمی-دانشجویی که تمایل به فعالیت در حوزه ترویج فناوری نانو دارند، حمایت کند که این حمایت‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

آیین‌نامه حمایت از رویدادهای آموزشی-ترویجی- کسب‌وکاری فناوری نانو
نهادهای ترویجی که اقدام به برگزاری رویدادهایی در رابطه با آموزش فناوری نانو، ترویج کاربردهای فناوری نانو یا کسب‌وکاری فناوری نانو کنند، بر طبق آیین‌نامه مصوب مورد حمایت قرار می‌گیرند. 

آیین‌نامه حمایتی و رقابتی در حوزه علوم و فناوری نانو
بر اساس اعلام ستاد نانو، بنیاد آموزش فناوری نانو در راستای توسعه فعالیت‌های ترویجی برای دانشجویان، از فعالیت‌های نهادهای ترویجی در حوزه‌های مختلف حمایت خواهد کرد و همچنین از آثار برگزیده تقدیر به عمل خواهد آورد. این آیین‌نامه شامل ۴ بخش، حمایت از آثار رسانه‌ای، تقدیر از تجارب نو، حمایت از مسابقات دانشجویی و ارزیابی نهاد ترویجی برتر است.

انتهای پیام