• یکشنبه / ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۵:۳۷
  • دسته‌بندی: تجسمی و موسیقی
  • کد خبر: 99121712950
  • خبرنگار : 71625

مسابقه عکاسی کودکان برای نوروز

به جای سبزه عید، نارنج بکارید

به جای سبزه عید، نارنج بکارید

همزمان با فرا رسیدن فصل بهار، فرهنگسرای رسانه مسابقه «شهر نارنج» را برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، فرهنگسرای رسانه به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار و سرزنده شدن دوباره طبیعت، مسابقه عکاسی «شهر نارنج» را در قالب بسته برنامه «تهران درخت دارد» برگزار می‌کند. این مسابقه با هدف حفظ و نگهداری طبیعت از آسیب‌های زیست محیطی و فرهنگسازی کاشت درخت نارنج به جای سبزه گندم در آستانه نوروز ۱۴۰۰ راه اندازی شده است.

در این مسابقه تلاش شده است تا ضمن آگاه‌سازی مخاطبان از آسیب‌های زیست محیطی کاشت سبزه گندم به عنوان سبزه عید، از کودکان دعوت شود تا هسته درخت نارنج بکارند و با ارسال عکس آن در مسابقه شرکت کنند.

بر این اساس، کودکان ۷ تا ۱۲ سال می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و هر کودک اجازه ارسال ۳ عکس را دارد. این عکس‌ها می‌تواند شامل سبزه نارنج در کنار سفره هفت سین یا درخانه و فضای باز ثبت شود.

شهر نارنج از روز دوشنبه ـ ۱۸ اسفند ماه ـ آغاز به کار کرده و تا ۳۰ فروردین سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. شرکت‌کنندگان باید عکس‌های خود را در دو بخش موبایلی یا دوربین حرفه‌ای تهیه کرده و به آدرس ایمیل resanehfarhangsara@gmail.com ارسال کنند.

به ۳ نفر برگزیده این مسابقه توسط داوران جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. عکس‌ها باید با مشخصات کامل عکاس، شماره تلفن، کدملی و اسم شهر ارسال شوند.

انتهای پیام