• یکشنبه / ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۸:۴۸
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: 99121713103
  • خبرنگار : 50437

«سپاس پرستار»

«سپاس پرستار»

ایسنا/بوشهر اختتامیه مسابقه سپاس پرستار با تقدیر از نویسندگان دلنوشته های برتر، برگزار شد. این مسابقه به همت مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بوشهر و با همراهی بیمارستان آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر و دفتر جهاددانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در قالب دلنوشته و در دو بخش دلنوشته های دانشجویی و دلنوشته های پرستاران خطاب به شهدای مدافع سلامت استان برگزار شد.

علی احمدی زاده، رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر عنوان کرد: امروز کادر درمان به نوعی به عنوان مدافعان سلامت در خط مقدم مقابله با کرونا هستند و واقعا نمره خوبی گرفتند. بالغ بر یک سال است که در مسیر زحمت کشیدند و هم در میان ایرانیان و هم غیر ایرانیان واقعاً زحمت های آنها غیر قابل انکار است.

وی اظهار کرد: ما در مجموعه جهاد دانشگاهی هم سعی کردیم در کنار این عزیزان باشیم در ابتدای شروع انتشار ویروس کرونا توانستیم دو عدد خط تولید ماسک را ایجاد کنیم و تا چند ماه کمبود و مشکل ماسک را را تا حدی برطرف کنیم و هم در ارائه ماسک و هم گان به بیمارستان ارائه خدمت دهیم و توانستیم حدود ۷۰ هزار ماسک و گان را تولید کنیم.

به گزارش ایسنا، «یونس سلیمی کوچی»، پرستار اورژانس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر به عنوان برگزیده اول بخش پرستاران؛ «سینا محمدآبادی»، دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ و «اکبر ثنایی‌زاده»، پرستار اورژانس بیمارستان زینبیه خورموج از برگزیدگان مسابقه‌ی سپاس پرستار بودند.

گفتنی است در این آیین رییس جهاد دانشگاهی استان بوشهر از «عاطفه اسفندیاری»، رئیس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر و «یحیی صمصامی»، مسئول امور فرهنگی بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر تقدیر کرد.

عکس: کاوه عابدی

انتهای پیام