• یکشنبه / ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ / ۲۱:۴۳
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: 99121713163
  • خبرنگار : 50039

سرمربی هوادار تهران مطرح کرد

داور عامل اصلی باخت هوادار مقابل شهرداری آستارا

داور عامل اصلی باخت هوادار مقابل شهرداری آستارا

ایسنا/گیلان سرمربی هوادار تهران گفت: داور عامل اصلی باخت تیم ما مقابل شهرداری آستارا بود.

رضا عنایتی، پس از پایان دیدار دو تیم شهرداری بندر مرزی آستارا و هوادار تهران که با نتیجه یک بر صفر به سود گیلانی ها تمام شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی بسیار خوب بود و به حریف اجازه آمدن به روی دروازه خودمان را هم ندادیم.

وی با بیان اینکه ما موقعیت های زیادی را داشتیم و مالکیت تیم دستمان بود، ادامه داد: بدشانسی ها دست از سر تیم ما بر نمی دارد.

وی با اشاره به اینکه آن چیزی که آدم را عذاب می دهد، این است که داورها برای بازی ها طوری چیده شود که بازی برنده و بازنده مشخص داشته باشد، افزود: باید تکلیف ما را مشخص کنند تا برویم و در خانه بشینیم و این همه راه را هم نیاییم.

عنایتی با تأکید بر اینکه داور، عامل اصلی باخت هوادار مقابل شهرداری آستارا بود، خاطرنشان کرد: خطای روی بازیکن ما را نگرفتند و پرچم ها الکی زده می شد.

وی با بیان اینکه من امروز را از روزهای بد فوتبالی برای خودمان می دانم، اضافه کرد: آنهایی را که می خواهند تیم هوادار را زمین بزنند، از همین جا می گویم که آنقدر بچه های تیم با کیفیت هستند که هیچ کس نمی تواند آن را زمین بزند.

سرمربی هوادار تهران با اشاره به اینکه هم اکنون می دانیم که باید با چند جبهه بجنگیم، تصریح کرد: فقط بحث فوتبال نیست و باید آنقدر قوی باشیم که با بیرون و شهرهایی که می رویم بجنگیم.

وی با تأکید بر اینکه من هیچ موقع در خصوص داوری صحبت نکرده ام، گفت: ولی امروز داوری افتضاح بود و روح فوتبال را آزرده دیدم.

وی در پایان در خصوص نبود دو بازیکن اصلی در ترکیب تیم خود، توضیح داد: تیم ما بازیکن محور نیست و بود و نبود کسی اصلا برای ما مهم نیست و بازیکنان ما باکیفیت هستند و در دور برگشت حرف های زیادی را برای گفتن داریم.

انتهای پیام