• دوشنبه / ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۸
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99121813421
  • خبرنگار : 50189

در شورای امر به معروف و نهی از منکر کرمان مطرح شد

مردم از امر به معروف و نهی از منکر واهمه دارند

مردم از امر به معروف و نهی از منکر واهمه دارند

ایسنا/کرمان صبح امروز در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر درباره نحوه امر به معروف و نهی از منکر در سال 1400 بحث شد.

حجت الاسلام"حسن علیدادی سلیمانی" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در این جلسه گفت: گروه اندیشه ورز برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده و اقداماتی که این ستاد قصد دارد به صورت استانی انجام دهد در این هیات اندیشه ورز مطرح و پس از تصویب اجرا شود.

به گزارش ایسنا، "محمدصادق بصیری" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان نیز در این جلسه اظهار کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی مهمترین اقدام ما در این دوران است.

وی با بیان اینکه 600 مصوبه در ستاد مقابله با کرونا از ابتدا شیوع تا کنون در استان داشتیم، افزود: همچنین ستاد امر به معروف و نهی از منکر می تواند مردم را برای شرکت در انتحابات ترغیب کند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام"غلامحسین حقانی" مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان نیز در این جلسه گفت: مردم نسبت به امر به معروف و نهی از منکر واهمه دارند و یکی از اساسی ترین کارها احیای امر به معروف و نهی از منکر است.

همچنین حجت الاسلام"محمدحسن مولا" دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان نیز در این جلسه بیان کرد: از دی ماه سعی کردیم ساختارهای ستاد را ترمیم و بالنده کنیم.

وی به چشم اندازهای این ستاد در سال 1400 اشاره کرد و افزود: تشکیل دو قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر، تشکیل سمن ها، تقویت مساجد، بالندگی ساختار اداری شوراهای امر به معروف و نهی از منکر از جمله چشم انداز های سال آینده ستاد است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان ظرفیت استان کرمان را به اندازه سه استان دانست و بیان کرد: باید در میدان و عرصه عمل نتایج اقدامات و تغییرات مشاهده شود. متاسفانه مردم به سمت بی تفاوتی پیش می روند.

 انتهای پیام