• جمعه / ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۷
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: 99122922214
  • خبرنگار : 50042

فرماندار رشت:

هیات‌های نظارت و اجرایی موظف به صیانت از رای مردم هستند

هیات‌های نظارت و اجرایی موظف به صیانت از رای مردم هستند

ایسنا/گیلان فرماندار شهرستان رشت با اشاره به فرمایش رهبری مبنی بر حق الناس بودن رای مردم، گفت: صیانت و پاسداری از رای مردم وظیفه اصلی هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات است.

علی فتح‌اللهی در دیدار با اعضای هیات نظارت بر انتخابات شهرستان رشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: دشمنان انقلاب و نظام با ایجاد نا امیدی سعی بر این دارند که ملت ایران پای صندوق‌های رای حاضر نشوند اما با اتحاد و هوشیاری ملت ایران این تفکر پلید را به گور خواهند برد.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به رقابت داوطلبین، افزود: در بحث رقابت‌پذیری در انتخابات، برنامه‌های کاندیداها باید به‌ گونه‌ای باشد که نقاط قدرت و ایده آل‌هایشان را مطرح کنند و بتوان بستری را برای مشارکت بیشتر همه اقشار مردم در راستای رشد و پویایی کشور فراهم کرد.

وی گفت: مردم خود تشخیص می‌دهند که هر موقع نظام به حضور آنها نیاز داشته در تمامی صحنه‌ها حاضر شده و از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام دفاع می‌کنند.

مقام عالی دولت در مرکز استان با تاکید بر فرمایش رهبری مبنی بر حق الناس بودن رای مردم، تصریح کرد: صیانت و پاسداری از رای مردم وظیفه اصلی هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات است لذا به عنوان دست اندرکان انتخابات موظفیم انتخاباتی در نهایت صحت برگزار کنیم و این چیزی است که رهبر معظم انقلاب و مردم از ما انتظار دارند.

انتهای پیام