• پنجشنبه / ۲ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۷
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: kermanshah-82247
  • خبرنگار : 50182

افزایش 23 درصدی نرخ "کرایه تاکسی" در کرمانشاه + نرخ های جدید

افزایش 23 درصدی نرخ "کرایه تاکسی" در کرمانشاه + نرخ های جدید
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرمانشاه از افزایش 23 درصدی نرخ کرایه تاکسی در کرمانشاه خبر داد و افزود: نرخ های جدید از امروز (دوم خرداد) اعمال می‌شود.

سجاد سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: با توجه به مصوبه شورای شهر که به تایید فرمانداری رسید، نرخ کرایه تاکسی در شهر کرمانشاه به طور میانگین 23 درصد افزایش داشته است.

سلیمانی تصریح کرد: با توجه به نرخ های اعلامی، عمده مسیرها کرایه بین 1000 تا 1500 تومان دارند و بیشترین نرخ کرایه مربوط به مسیر میدان آزادی تا انتهای شهرک پردیس با نرخ کرایه 2500 تومان است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با اشاره به اعمال نرخ های جدید کرایه تاکسی از امروز (دوم خردادماه) گفت: هیچ یک از رانندگان حق ندارند بیش از نرخ های اعلامی کرایه دریافت کنند.

وی افزود: همچنین رانندگان موظفند جهت اطلاع مسافران از نرخ های جدید،  نرخ کرایه تاکسی را روی شیشه جلوی خودروی خود نصب کنند.

سلیمانی یادآور شد: در تعیین نرخ های جدید کرایه تلاش بر این بود که اعداد رُند باشد تا رانندگان و مسافران به خاطر نبود پول خُرد دچار مشکل نشوند.