خبرنگار: 90119

برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
 • آیین تعویض پرچم گنبد حرم رضوی

  آیین تعویض پرچم گنبد حرم رضوی

  آیین تعویض پرچم گنبد منور حرم مطهر رضوی به مناسبت میلاد امام رضا (ع)، صبح امروز، سه‌شنبه، اول تیرماه ۱۴۰۰، طی مراسمی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

 • واکسیناسیون بیماران روانی مزمن - مشهد

  واکسیناسیون بیماران روانی مزمن - مشهد

  مراکز اعصاب و روان دومین اولویت واکسیناسیون کرونای مراکز توانبخشی و مراقبتی هستند. در حال حاضر ۱۱۲۸ مددجو در مراکز خراسان رضوی نگهداری می‌شوند و تا امروز ۹۸۹ نفر واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند که از این تعداد ۸۴۷ نفر بیمار روان و ۱۴۲ نفر از پرسنل مراگز نگهداری بوده‌اند که دوز اول واکسن را دریافت کرده‌اند. همچنین در مرحله دوم واکسیناسیون تاکنون در ۳ مرکز انجام شده که ۱۹۲ نفر دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

 • آغاز واکسیناسیون اتباع خارجی در مشهد

  آغاز واکسیناسیون اتباع خارجی در مشهد

  مرحله اول واکسیناسیون اتباع خارجی در خراسان رضوی، صبح امروز، شنبه ۱ خرداد به طور رسمی در مراکز بهداشت منتخب آغاز شد. در این مرحله فقط به اتباعی که دارای پرونده سلامت هستند و با توجه به مرحله بندی رده‌های سنی، واکسن کرونا تزریق می‌شود. طبق آمار اعلام شده حدود ۳۰۰ هزار نفر از اتباع در خراسان رضوی دارای پرونده سلامت هستند.

 • تزریق واکسن کرونا برای سالمندان - خراسان رضوی

  تزریق واکسن کرونا برای سالمندان - خراسان رضوی

  از روز گذشته تزریق واکسن کرونا برای سالمندان در خراسان رضوی آغاز شده و در مجموع ۳۹ مرکز شبانه روزی ۱۴۴۸ سالمند و ۹۵۰ نفر از پرسنلی که از این عزیزان نگهداری و مراقبت می‌کنند در صورت داشتن شرایط لازم واکسینه خواهند شد. سالمندان دو دوز واکسن دریافت می‌کنند که به فاصله ۲۸ روز به آنها تزریق خواهد شد.

 • من به‌جای تو