خبری

 • مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان اصفهان

  مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان اصفهان

  آریا جعفری

  مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان اصفهان جمعه ۲۸ شهریور در سه رده نونهالان، نوجوانان و جوانان در باشگاه سوارکاری پارادایس اصفهان برگزار شد.

 • رقابت های جایزه بزرگ اتومبیلرانی رشته درگ

  رقابت های جایزه بزرگ اتومبیلرانی رشته درگ

  محمدعلی قاسمی

  رقابت های جایزه بزرگ اتومبیلرانی رشته درگ با حضور چهره های شاخص و قهرمانان این رشته جمعه ۲۸شهریور در پیست بین‌المللی آیلند در منطقه اقتصادی ایرانیان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

 • قم در وضعیت سیاه کرونا

  قم در وضعیت سیاه کرونا

  احمد ظهرابی

  پس از قرار گرفتن مجدد قم در وضعیت قرمز کرونایی در روزهای اخیر تعداد بستری ها و تخت های اختصاص پیدا کرده به کرونا افزایش یافته و بنا بر استاندارد شرایط قرمز مبنی بر بستری ۳ نفر در صد هزار نفر، استان قم با بستری ۱۲ نفر در هر صد هزار نفر بنا بر گفته رییس علوم پزشکی قم وضعیت سیاه کرونایی را داراست. با این وجود همچنان شاهد حضور برخی مردم بدون ماسک در مکان های عمومی و خدمات رسان و همچنین عدم وجود مواد ضد عفونی کننده در اکثر مراکز عمومی شهر هستیم.

 • دیدار نهایی مسابقات تنیس آزاد آقایان استان هرمزگان

  دیدار نهایی مسابقات تنیس آزاد آقایان استان هرمزگان

  امیرحسین خورگویی

  دومین دوره مسابقات تنیس آزاد آقایان استان هرمزگان جمعه ۲۸ شهریورماه در زمین تنیس باشگاه افسران بندرعباس به کار خود پایان داد. در این مسابقات که با شرکت ۳۸ تنیسور برگزار شد، سلیمان گوهری با نتیجه دو بر یک از سد سلمان ماجرایی عبور کرد و عنوان قهرمانی را بدست آورد.

ایران