خبرنگار: 30062

برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
 • چهارشنبه ۲۹ بهمن - کرمانشاه

  چهارشنبه ۲۹ بهمن - کرمانشاه

  کرمانشاه این روزها مانند همه شهرهای ایران با کرونا دست‌وپنجه نرم می‌کند. با وجود توصیه‌های مکرر مسئولان حوزه بهداشت و درمان درباره خطر ورود به موج چهارم کرونا، خیابان‌های این شهر همچنان شلوغ و تجمعات برقرار است. در حال حاضر ۱۵۵ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

 • سفر معاون اول رییس جمهور به کرمانشاه
 • سفر وزیر ورزش و جوانان به استان کرمانشاه

  سفر وزیر ورزش و جوانان به استان کرمانشاه

  در سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان کرمانشاه تعدادی پروژه در حوزه ورزش و جوانان افتتاح شد. بزرگترین خانه جوان کرمانشاه با نام شهید حاج قاسم سلیمانی، مجهزترین آکادمی پزشکی ورزشی غرب کشور، سالن اختصاصی کبدی و 15 زمین چمن مصنوعی، ۱۷ بهمن از جمله پروژه‌های افتتاح شده، در این سفر بودند.

 • سفر نوبخت به کرمانشاه

  سفر نوبخت به کرمانشاه

  محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه، پنجشنبه (۳ مهر) در سفر به کرمانشاه از سالن ورزشی شش هزار نفری، تصفیه خانه آب و باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه بازدید و ۲۱۸۵ واحد مسکونی بازسازی شده مناطق سیل زده این استان را افتتاح کرد. حضور در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و اقتصاد مقاومتی استان و امضای تفاهم‌نامه‌های ساخت دو هزار واحد مسکونی برای محرومین و اجرای پروژه‌های جهش تولید از دیگر برنامه‌های دکتر نوبخت در این سفر بود.