خبرنگار: 30114

برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
 • «کولبران» کوهستان
 • پخت سنتی رب انار در «اورامان»
 • سفر وزیر راه و شهرسازی به کردستان
 • سفر وزیر علوم به کردستان

  سفر وزیر علوم به کردستان

  دکترمنصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری شنبه دوم شهریور ماه به کردستان سفر کرد و در این سفر یک روزه از پروژه بهره وری مصرف آب از طریق کشت انتظاری سیب زمینی مزرعه تحقیقاتی دانشگاه کردستان در دهگلان و چند پروژه در دست اجرای دانشگاهی بازدید کرد و در کلنگ زنی دو پروژه جدید و حضور در جلسه با اعضای شورای دانشگاه از جمله برنامه‌های سفر وزیر بود.

 • دومین دوره المپیاد ورزش قایقرانی کشور

  دومین دوره المپیاد ورزش قایقرانی کشور

  دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش رشته قایقرانی آب‌های آرام کشور در بخش کایاک و کانو پسران، پنجشنبه ۳۱ مردادماه به میزبانی شهرستان سنندج آغاز شد. در این رقابت‌ها ۴۱ قایقران در قالب ۱۶ تیم در ماده‌های ۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت می‌کنند.

 • سفر رئیس قوه قضاییه به کردستان

  سفر رئیس قوه قضاییه به کردستان

  سید ابراهیم رئیسی در ادامه سفرهای استانی خود به همراه جمعی از مسئولان عالی قضایی برای بررسی مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی استان و دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضایی به کردستان سفر کرد. دیدار با خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم، حضور در دانشگاه کردستان، دیدار با علما در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، حضور در نشست شورای اداری استان از جمله برنامه‌های رییسی در سفر به کردستان است. در این سفر، رئیس قوه قضاییه همچنین در جلسه شورای قضایی استان کردستان شرکت کرد و مسائل قضایی استان را مورد بررسی قرار داد.

 • جشنواره دف‌نوازی «آوای دوست» - کردستان

  جشنواره دف‌نوازی «آوای دوست» - کردستان

  مراسم بزرگ دف نوازی با عنوان آوای دوست هر ساله به مناسبت آغاز جشنواره بین المللی دف نوای رحمت در پارک شانو (استقلال) سنندج برگزار می شود . در این مراسم عرفانی صدها دف نواز از استانهای کشور دور هم جمع شده و این ساز را مینوازند.

 • مسابقات بسکتبال سه نفره قهرمانی بانوان زیر ۲۳ سال کشور

  مسابقات بسکتبال سه نفره قهرمانی بانوان زیر ۲۳ سال کشور

  مسابقات بسکتبال سه نفره قهرمانی بانوان زیر ۲۳ سال کشور با حضور ۱۸ تیم از استان های کردستان، گلستان، فارس، قزوین، تهران، مرکزی، خراسان، لرستان، توابع تهران، همدان، گیلان، چهارمحال و بختیاری، قم، آذربایجان غربی، اصفهان، بوشهر، خوزستان و هرمزگان با شرکت ۱۰۰ بانوی ورزشکار در پنج گروه چهار تیمی در پارک بانوان شهر سنندج درحال برگزاری است.