• دوشنبه / ۳ آبان ۱۴۰۰ / ۱۹:۲۶
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 1400080302019
  • منبع : فدراسیون کشتی

نتایج هفته نخست لیگ کشتی آزاد در گروه "د"

نتایج هفته نخست لیگ کشتی آزاد در گروه "د"

هفته اول از دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه "د" امروز با برگزاری سه رقابت در تبریز برگزار شد.

به گزارش ایسنا، فولادین ذوب آمل مقابل مجتمع آلومینیوم حکمتی با نتیجه ۸ بر ۲ و مقابل پاس ناجا با نتیجه ۶ بر ۴ به پیروزی رسید و پاس ناجا نیز مقابل مجتمع آلومینیوم حکمتی با نتیجه ۸ بر ۲ به برتری دست یافت.

بدین ترتیب رده بندی تیم های گروه د در پایان دور رفت به شرح زیر است:
۱- فولادین ذوب آمل ۲- پاس ناجا ۳- مجتمع آلومینیوم حکمتی

نتایج کامل مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

فولادین ذوب آمل ۸ – مجتمع آلومینیوم حکمتی ۲ (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: علیرضا حاتمی، برنده ۳- نقی رضوان نگارستان ۱
۶۱ کیلوگرم: رضا اطری، برنده ۵- محمد ملکی ۲
۶۵ کیلوگرم: علی علیزاده ۱- محمدرضا باقری، برنده ۶
۷۰ کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده ۵- حسین مصطفوی ۴
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو صفر- محمد شهبازنژاد، برنده ۴
۷۹ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی، برنده ۷- علی غلامی ۶
۸۶ کیلوگرم: هادی وفایی پور، برنده ۱۶- حامد منافیان ۵
۹۲ کیلوگرم: اشکان عزیزی، برنده ۹- افشار عزیزی صفر
۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۷- عرفان حسین زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده ۱۱- مرتضی جانمحمدزاده صفر


فولادین ذوب آمل ۶- پاس ناجا ۴ (اسامی تیم پاس در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: نادر نصری سماکوش، برنده ۲- علی قلی زادگان ۱
۶۱ کیلوگرم: امیرحسین سبزعلی ۲- رضا اطری، برنده ۳
۶۵ کیلوگرم شایان حمزه ۳- ابوالفضل حاجی پور، برنده ۴
۷۰ کیلوگرم: محمد یوسفی ۳- محمدمهدی یگانه جعفری، برنده ۳
۷۴ کیلوگرم: فریبرز بابایی، برنده ۵- جمال خدابنده‌لو صفر
۷۹ کیلوگرم: محمد یدالهی نیا ۱- امیرحسین کاووسی، برنده ۷
۸۶ کیلوگرم: مهدی هدایتی، برنده ۴- هادی وفایی‌پور ۳
۹۲ کیلوگرم: سیدمحمدحسین میرباغبان، برنده ۶ – ارشک محبی ۵
۹۷ کیلوگرم: سبحان اصغری صفر- محمدحسین محمدیان، برنده ۱۰ (ضربه فنی)
۱۲۵ کیلوگرم: سیدرضا چراغی صفر- یداله محبی ۷

مجتمع آلومینیوم حکمتی ۲- پاس ناجا ۸ (اسامی تیم حکمتی در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: نقی رضوان صفر- نادر نصری، برنده ۵
۶۱ کیلوگرم: محمد ملکی، برنده ۱۲ (ضربه فنی)- امیرحسین سبزعلی ۴
۶۵ کیلوگرم: محمدرضا باقری ۵ - شایان حمزه، برنده ۱۰
۷۰ کیلوگرم: حسین مصطفوی ۷- امیررضا اکبرزاده، برنده ۱۰
۷۴ کیلوگرم: محمد شهبازنژاد ۲- فریبرز بابایی، برنده ۶
۷۹ کیلوگرم: محسن مصطفوی ۳- رضا ابراهیم نژاد، برنده ۵
۸۶ کیلوگرم: حامد منافیان، برنده ۴- حسین خواجه صالحانی ۲
۹۲ کیلوگرم: علی اقدامی صفر- سید محمدحسین میرباغبان، برنده ۷ (ضربه فنی)
۹۷ کیلوگرم: علیرضا پوراسد ۲- سبحان اصغری، برنده ۱۲
۱۲۵ کیلوگرم: مرتضی جان محمدزاده ۴- معراج شادی، برنده ۶

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۴۰۰-۰۸-۰۴ ۱۹:۳۹

آمل آمل🎪🎪