• جمعه / ۲۷ دی ۱۳۹۸ / ۰۰:۳۱
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98102720638
  • خبرنگار : 90047

نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی فرنگی ناشنوایان معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی فرنگی ناشنوایان معرفی شدند

در پایان مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم‌ ملی کشتی فرنگی ناشنوایان که در رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد، کشتی‌گیران برتر معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به میزبانی هیأت ورزش‌های ناشنوایان استان خوزستان در خانه کشتی اهواز برگزار شد و نفرات برتر در رده سنی جوانان و بزرگسالان معرفی شدند.

رده سنی جوانان

وزن 55 کیلوگرم :
1. علی وطن دوست (خوزستان)
2. جواد میرزایی (خراسان رضوی)
3. علیرضا خدابخشی (چهارمحال و بختیاری)

وزن 60 کیلوگرم :
1. محمد حسین نریمانی (اصفهان)
2. مصطفی یحیایی (خراسان رضوی)
3. پیمان فبص النوار (لرستان)

وزن 63 کیلوگرم :
1. علی ابراهیمی (اردبیل)
2. شهاب رحیمی (آذربایجان غربی)
3. مجتبی قالبی (لرستان)

وزن 82 کیلوگرم :
1. حسین کاظمی (اصفهان)
2. محمد حسین رادپور (البرز)
3. آرش عبدوس (لرستان)

وزن 130 کیلوگرم :
1. سید امیر رضا نعمت پور (لرستان)
2. محسن جمالی (اصفهان)
3. علیرضا نامدار (البرز)

رده سنی بزرگسالان

وزن 55 کیلوگرم :
1. سید صادق ابوالوفایی (لرستان)
2. افشین رئیسی (البرز)
3. محمد بابایی (خراسان رضوی)

وزن 48 کیلوگرم :
1. امیر حسین گلشنی راد (خراسان شمالی)
2. محمد امین آزاد بخت(لرستان)
3. علی اعرابی (خراسان رضوی)

وزن 55 کیلوگرم :
1. شاهرخ شکوهی(خراسان رضوی)
2. عباس یارمطاقلو(همدان)
3. حسین پورزارع (البرز)

وزن 60 کیلوگرم :
1. مهدی صدری (آذربایجان شرقی)
2. رضا کاه کویی (لرستان)
3. علیرضا رسولی (تهران) و علیرضا عبدی (فارس)

وزن 63 کیلوگرم :
1. مهدی بخشی (آذربایجان شرقی)
2. یونس حسینوند (تهران)
3. مجید فلاحی (فارس) و حامد زارعی (لرستان)

وزن 67 کیلوگرم :
1. علی کریمی (آذربایجان شرقی)
2. مجتبی اولادقباد (لرستان)
3. علیرضا عبدی (تهران) و علی فراهانی (مرکزی)

وزن 72 کیلوگرم :
1. رضا اسماعیلی (تهران)
2. علی کریمی نیا (لرستان)
3. اصغر کریمی (آذربایجان شرقی)

وزن 77 کیلوگرم :
1. محمد حسن حاجئی (تهران)
2. مصطفی علیپور (خراسان رضوی)
3. مسلم دهقانی (یزد ) و ساجدخان محمدی (آذربایجان شرقی)

وزن 82 کیلوگرم :
1. شیرزاد مهکی (لرستان)
2. سید شهاب نادری (البرز)
3. مصطفی نورایی (تهران)

وزن 87 کیلوگرم :
1.حسین سیف لو (آذربایجان غربی)
2. جعفر سیری (تهران)
3. علی جعفری (مازندران) و محمد امین شهبازی (لرستان)

وزن 97 کیلوگرم :
1. اکبر صابری (مرکزی)
2. بهنام زایرقراملکی (آذربایجان شرقی)
3. محمد صدری (اردبیل) و محمود سلیانی (اصفهان)

وزن 130 کیلوگرم :
1. هاشم بیابانی (گیلان)
2. محمد موسوی (فارس)
3. محمود خسروبیگی (لرستان) و مهدی مسیبی (تهران)

این مسابقات در دو رده سنی نوجوانان و امید امروز (جمعه) 27 دیماه در خانه کشتی اهواز برگزار می‌شود.
انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.