سرویس اجتماعی قم

سرویس اقتصادی قم

سرویس سیاسی قم

سرویس علمی و آموزشی قم

سرویس فرهنگی و هنری قم

 • تقویت مکتب امام حسین(ع)، مقدمه ظهور است

  آیت الله العظمی نوری همدانی:

  تقویت مکتب امام حسین(ع)، مقدمه ظهور است

  آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه امام حسین(ع) مکتبی برای نابودی دشمنان درست کردند که این مکتب خود مقدمه‌ای برای ظهور است، عنوان کرد: هرچه بر تقویت این مکتب تلاش کنیم، قطعا شاهد نابودی استکبار جهانی خواهیم بود.

 • در حوزه ادیان از قافله گفت‌وگو فاصله داریم

  رئیس جامعه‌المصطفی:

  در حوزه ادیان از قافله گفت‌وگو فاصله داریم

  رئیس جامعه‌المصطفی عنوان کرد: در حوزه ادیان تا اندازه‌ای از قافله گفت و گو فاصله داریم  بنابراین دانشگاه ادیان و مذاهب تلاش کرده تا این فاصله را کمتر کند و لذا در حوزه مطالعات تکوینی ادیان و گفت وگوی میان پیروان ادیان باید بیش از گذشته فعالیت کنیم که در سایه این شناخت‌ها و گفت‌وگوها زمینه برای دوستی و ارتباطات بیشتر و همزیستی صلح آمیز فراهم می‌شود.

 • در موکب حرم حضرت معصومه(س) چه خدماتی ارائه می‌شود

  در موکب حرم حضرت معصومه(س) چه خدماتی ارائه می‌شود

  مدیر موکب آستان مقدس بانوی کرامت با بیان اینکه امسال بیش از هزار نفر برای خدمت در موکب حرم مطهر داوطلب بودند، عنوان کرد: موکب آستان مقدس با حضور نیروهای رسانه به پایگاه رسانه‌ای اربعین و با حضور نیروهای هلال احمر به یکی از بزرگ‌ترین پایگاه‌های درمانی اربعین تبدیل شده است.

 • همایش اربعین عامل گسترش فرهنگ تشیع است

  رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب:

  همایش اربعین عامل گسترش فرهنگ تشیع است

  رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با بیان اینکه راه‌پیمایی عظیم اربعین نماد وحدت و مقاومت و عامل گسترش فرهنگ تشیع است، گفت: یکپارچگی و وحدت ملت ایران و عراق در برپایی راهپیمایی اربعین، توطئه های اخیر آمریکا و عربستان سعودی را خنثی کرد.

سرویس ورزشی قم

سرویس عکس قم

 • امحای مواد مخدر در استان‌ها به مناسبت هفته نیروی انتظامی

  امحای مواد مخدر در استان‌ها به مناسبت هفته نیروی انتظامی

  مراسم امحای مواد مخدر به مناسبت هفته نیروی انتظامی، چهارشنبه (۱۷ مهر) در شهرهای قم و بندرعباس (استان‌های قم و هرمزگان) برگزار شد.

 • دیدار سردار اشتری با مراجع و علما در قم

  دیدار سردار اشتری با مراجع و علما در قم

  سردار اشتری فرمانده ناجا دوشنبه ۱۵ مهرماه با سفر به قم پس از زیارت بارگاه کریمه اهل بیت(ع) به دیدار مراجع عظام تقلید آیات سبحانی، علوی گرگانی، صافی گلپایگانی، نوری همدانی و جوادی آملی رفت و در ادامه با آیات مصباح یزدی و سعیدی تولیت حرم مطهر دیدار و گفتگو کرد.

 • سفر وزیر آموزش و پرورش به قم

  سفر وزیر آموزش و پرورش به قم

  محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش صبح امروز با سفر به قم در جلسه کارگروه آموزش و پرورش استان قم شرکت کرد و پس از آن با مراجع عظام تقلید آیات مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی و جوادی آملی دیدار و گفتگو کرد.

 • مراسم رژه نیروهای مسلح - استان‌ها

  مراسم رژه نیروهای مسلح - استان‌ها

  مراسم رژه نیروهای مسلح (یکشنبه۳۱ شهریور) همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، در شهرهای مختلف ایران برگزار شد.