• چهارشنبه / ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۳
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 98111611499
  • خبرنگار : 50378

/مهم‌ترین رویداد سینمایی استان/

معرفی فیلم‌های دومین روز از جشنواره فیلم فجر مشهد

معرفی فیلم‌های دومین روز از جشنواره فیلم فجر مشهد

ایسنا/خراسان رضوی طبق جدول اعلامی در دومین روز از هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد، 11 فیلم در 6 سینمای مشهد اکران خواهد شد.

در دومین روز از هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد، 11 فیلم «تورنا2»، «تعارض»، «من می‌ترسم»، «سه کام حبس»، «پوست»، «لباس شخصی»، «ابر بارانش گرفته»، «دوزیست»، «خورشید»، «خروج» و «شنای پروانه» در 6 سینمای شهید اصغرزاده، آفریقا، اطلس، هویزه، گلشن و ویلاژتوریست اکران خواهد شد. در ادامه به معرفی این فیلم‌ها می‌پردازیم.

«تورنا2»

«تورنا2»؛ فیلمی به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی جواد هاشمی است و بازیگرانی از جمله اکبر عبدی، ارسلان قاسمی، وحید نفر، راستیم عزیزپور، امیررضا احمدی، نگار نافذ، محمدمهدی ایرانی، بهنوش بخیاری، کامران تفتی، الناز حبیبی، عباس جمشیدی‌فر، امیر رونقی، نازنین ارجمندی‌راد، فرزانه زهره‌وند، محسن رستمی و هادی نجفی امامی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«تورنا2» با مضمون کودک و نوجوان داستان پروفسوری را روایت می‌کند که موفق به ساخت یک رستوران شده است. رستورانی که در نهایت به یک سفینه تبدیل می‌شود. حال با ورود چهار نوجوان به قصه و با شیطنت آنان، این سفینه مقداری زودتر از موعد به پرواز درمی‌آید. سفینه در نهایت به فضا رفته و در یک سرزمین ناشناخته فرود می‌آید...

«تورنا2» روز چهارشنبه، شانزدهم بهمن ماه ساعت 10 در سینما شهید اصغرزاده مشهد اکران خواهد شد.

«تعارض»

«تعارض»؛ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا لطفی و تهیه‌کنندگی سیدامیر سیدزاده است و سودابه بیضایی، رضا بهبودی، محمد صدیقی‌مهر، حامد رحیمی نصر، پریسا محمدی و رقیه افشین پور در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است« احساس می‌کنم دیوونه شدم...یه جورایی به تمام دوربین‌های مداربسته که دارن آدم رو کنترل می‌کنن حساسیت پیدا کردم.. .اونقدر توی این ماجرا غرق شدم که احساس می‌کنم پشت همه این دوربینا یه نفره...یه نفر که چهار چشمی داره منو نگاه می‌کنه!»

«تعارض» روز چهارشنبه، شانزدهم بهمن ماه سانس 15 در سینما آفریقا اکران خواهد شد.

«من می‌ترسم»

«من می‌ترسم»؛ فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی بهنام بهزادی است و الناز شاکردوست، امیر جعفری، ستاره پسیانی، پوریا رحیمی‌سام، مهران احمدی، میترا رفیع و... در آن بازی می‌کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است« بدیش اینه من وسط کلی شک‌ام که می‌خوام برم یا نه...ولی بدترش اینه که صدبرابرش مطمئنم نمی تونم بمونه.»

«من می‌ترسم» روز چهارشنبه، شانزدهم بهمن ماه سانس20 در پردیس سینمایی ویلاژتوریست و ساعت 17:30 در در سینما آفریقا اکران خواهد شد.

«سه کام حبس»

«سه کام حبس»؛ فیلمی است به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی سامان سالور است و بازیگرانی چون پریناز ایزدیار، محسن تنابنده، سمیرا حسن‌پور، متین ستوده، محمود نظرعلیان،  یدالله شادمانی، محمد اشکان‌فر و علیرضا مهران در آن به ایفای نقش پرداخته‌لند.

«سه کام حبس» موضوعی ملتهب و متفاوت از زندگی‌های پیچیده امروز را روایت می‌کند.

«سه کام حبس» روز چهارشنبه، شانزدهم بهمن ماه سانس 20 در سینما آفریقا و 17:30 در پردیس سینمایی ویلاژتوریست اکران خواهد شد.

«پوست»

«پوست»؛ فیلمی به کارگردانی بهمن و بهرام ارک است که تهیه‌کنندگی آن را محمدرضا مصباح بر عهده داشته است، بازیگرانی از جمله امید والا، عاشیق ولی‌عبدی، فاطمه مسعودی‌فر، جواد قامتی، محمود نظرعلیان و صدیقه دریانی در این فیلم حضور دارند.

«پوست» داستان عشق، جادو و خرافه‌پرستی است و به روایت زندگی خانواده‌ای که شامل یک مادر و پسر است و به دلایلی دچار مشکل شده‌اند، می‌پردازد.

«پوست» روز چهارشنبه، شانزدهم بهمن‌ ماه سانس 22:30 در سینما آفریقا اکران خواهد شد.

«لباس شخصی»

«لباس شخصی»؛ فیلمی  به کارگردانی و نویسندگی امیرعباس ربیعی است که حبیب ولی‌نژاد آن را تهیه کرده است. توماج دانش‌بهزادی، مجید پتکی، مهدی نصرتی، مهیار شاپوری، ماه‌منیر بیطاری و روزبه رئوفی بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه این فیلم آمده است که «بهترین حربه برای ضربه، دوستی است. چون پیچیدگی در سادگی اوست. به لباس شخصی ها بیشتر شک کن!»

«لباس شخصی» روز چهارشنبه، شانزدهم بهمن‌ ماه سانس 17:30 در پردیس سینمایی اطلس و سانس 20 در پردیس سینمایی هویزه اکران خواهد شد.

«ابر بارانش گرفته»

«ابر بارانش گرفته»؛ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مجید برزگر و تهیه‌کنندگی مجید برزگر و آرمان خوانساریان است و نازنین احمدی، مزدک میرعابدینی، علیرضا ثانی‌فر، ارشیا نیک‌بین و محمدرضا مالکی  در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است« سارا پرستار 35 ساله و مجرب، به بیمارانش کمک می‌کند تا آرام شوند. حتی آن‌ها که امیدی به زنده ماندنشان نیست...».

«ابر بارانش گرفته» روز چهارشنبه شانزدهم بهمن ماه سانس22:30 در پردیس سینمایی گلشن، سانس 20 در سینما آفریقا و سانس 17:30 در پردیس سینمایی هویزه اکران خواهد شد.

«دوزیست»

«دوزیست»؛ فیلمی به کارگرانی و نویسندگی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی سعید خانی است. ستاره پسیانی، جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، الهام اخوان، مانی حقیقی، سعید پورصمیمی، پژمان جمشیدی و مجید نوروزی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان فیلم دوزیست آمده است« حمید: دوزیسته دیگه، نره زیر آب که، می‌ره زیر دست و پا له می‌شه».».

«دوزیست» روز چهارشنبه شانزدهم بهمن ماه سانس 22:30 در پردیس سینمایی اطلس اکران خواهد شد.

«خورشید»

«خورشید»؛ فیلمی به کارگردانی مجید مجیدی و نویسندگی نیما جاویدی و مجید مجیدی است که امیر بنان و مجید مجیدی آن را تهیه‌ کرده‌اند. جواد عزتی، علی نصیریان و طنازطباطبایی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم «خورشید» به مسئله کودکان کار می‌پردازد.

«خورشید» روز چهارشنبه شانزدهم بهمن ماه سانس 22:30 در پردیس سینمایی اطلس اکران خواهد شد.

«خروج»

«خروج»؛ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی‌کیا است که حبیب والی‌نژاد آن را تهیه کرده است. بازیگرانی چون فرامز قریبیان، پانته‌آ پناهی‌ها، جهانگیر الماسی، گیتی قاسمی، محمدرضا شریفی‌نیا، مهمدی فقیه، سام قریبیان، محمد فیلی، آتش تقی‌پور، اکبر رحمتی، فرزاد حسنی، رامین پورایمان، محسن صادقی‌نسب و کامبیز دیرباز در این فیلم بازی می‌کنند.

«خروج» زندگی گروهی پنبه‌کار شهرستانی را روایت می‌کند که محصول‌شان بر اثر بارش شدید باران آب خورده و وعده‌هایی که به آن‌ها داده شده، پوچ درآمده است، این گروه تصمیم می‌گیرند برای اعتراض به وضعیت‌شان نزد هیئت دولت در نهاد ریاست جمهوری بروند.

«خروج» روز چهارشنبه شانزدهم بهمن ماه سانس 17:30 در پردیس سینمایی گلشن و سانس 22:30 در پردیس سینمایی ویلاژتوریست اکران خواهد شد.

«شنای پروانه»

«شنای پروانه»؛ فیلمی به کارگردانی محمد کارت و نویسندگی محمد کارت، حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری است و بازیگرانی چون جواد عزتی، طناز طباطبایی، امیر آقایی، پانته‌آ بهرام، علی شادمان، نیره فراهانی، مهدی حسینی‌نیا، ایمان صفا، مه لقا باقری‌، نادر شهسواری و آبان عسگری در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است«در جنوب شهر، شنای پروانه طوفان به پا می‌کند».

«شنای پروانه» روز چهارشنبه شانزدهم بهمن ماه در سانس 20  در پردیس سینمایی گلشن اکران خواهد شد.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.