• یکشنبه / ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۶
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99011004887
  • خبرنگار : 30054

فروش باطری ماشین

فروش باطری ماشین

قطعا ممکن است برای همه ما پیش بیاید درست زمانی که در یک وضعیت اضطراری قرار داریم ماشین استارت نمی‌خورد و به اصطلاح عام باتری خوابیده باشد. حال این سوال مطرح است چه باید کرد؟

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام باتری کار، این مجموعه بزرگترین فروشگاه فروش باطری ماشین در استان تهران و البرز، ارائه دهنده انواع باتری ماشین‌های داخلی و خارجی با جدیدترین تاریخ تولید باتری و با بیش از ۱۵۰ نفر تیم فروش و پشتیبانی آماده ارائه خدمات آنلاین و تلفنی به شما عزیزان می‌باشد.

چند نشانه‌ای که به شما اعلام می‌کند که زمان تعویض باتری ماشین شما رسیده است و تاریخ مصرف آن تمام گشته، به شرح ذیل است:

زمانی که خودروی شما دارای دزدگیر است و ریموت عکس‌العملی نشان نمی‌دهد.

ضعیف شدن چراغ‌های خودرو اعم از چراغ‌های سقفی، اتاق ماشین، نورافشان و ...

زدن استارت با صدای تق تقی شنیده می‌شود ولی خودرو روشن نمی‌شود.

وجود یک سری علائم ظاهری بر روی باتری ماشین شامل سولفاته شدن باتری، سفید شدن چشمی در صورت موجود بودن و ...

اتمام تاریخ مصرف باتری

برای خرید باتری ماشین به صورت مرحله مرحله به شکل زیر عمل کنید:

شما برای خرید باتری ماشین از باتری کار به دو روش می‌توانید عمل کنید. روش اول استفاده از سایت باتری کار به آدرس اینترنتی https://batrycar.com مراجعه کرده و از بخش سفارش آنلاین باتری ماشین، آمپراژ درخواستی و نوع خودروی خود را جستجو کرده سپس لیستی از باتری‌های متناسب با جستجوی انجام شده برای شما نمایش داده می‌شود که شما برای خرید می‌توانید گزینه انتخاب را زده سپس مرحله به مرحله متناسب با اطلاعاتی که نیاز به کامل کردن است پیش بروید تا به ثبت سفارش اینترنتی باتری خود بپردازید.

در روش دوم شما می‌توانید با تماس با شماره‌های ۸-۰۲۱۸۸۵۴۰۵۳۶ تماس بگیرید و از خدمات رایگان مشاوران باتری کار بهره‌مند شوید و به ثبت سفارش تلفنی باتری خود بپردازید. کارشناسان باتری کار سریعا مشکل را بررسی کرده و بعد از مشخص شدن عیب خودرو و تایید خرابی باتری ماشین و نیز بودجه‌ای که برای خرید باتری در نظر دارید شما را راهنمائی خواهند کرد.

بعد از اینکه باتری مورد نظر را انتخاب کردید مشخصات و آدرس شما در سیستم ثبت می‌شود و با توجه به اهمیت زمانی این موضوع، کارشناسان فنی باتری کار در بازه زمانی کمتر از ۳۰ دقیقه در محلی که خودرو شما قرار دارد حضور پیدا کرده و در ابتدا با تست برق و دینام خودرو شما که به صورت رایگان انجام می‌دهند به تعویض و نصب باتری ماشین شما به صورت رایگان می‌پردازند.

پس از اینکه کارشناسان باتری کار، باتری ماشین شما را نصب کردند شما به راحتی می‌توانید به راحت ترین شکل ممکن به پرداخت مبلغ باتری بپردازید که شامل کارت به کارت، استفاده از دستگاه کارت خوان یا پول نقد می‌باشد.

مزیتی که باتری کار نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی در سطح شهر دارد به شرح ذیل است:

تضمین جدید بودن تاریخ باتری

ارائه دهنده بهترین باتری ماشین ایرانی با برند سپاهان باتری

ارائه دهنده باتری سوزوکی با شعار تدبیر ژاپن، تضمین ایران در گروه صنعتی سپاهان باتری

کنترل سلامت سیستم برقی خودرو شما

مهم‌ترین مزیت باتری کار ارسال و نصب رایگان باتری ماشین در مدت زمانی کمتر از ۳۰ دقیقه

انتهای رپرتاژ آگهی