• دوشنبه / ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۵:۳۵
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99011105588
  • خبرنگار : 30054

آشنایی با سرور مجازی ویندوز و راهنمای خرید سرور ویندوزی

آشنایی با سرور مجازی ویندوز و راهنمای خرید سرور ویندوزی

در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها خیال خود را راحت کرده اند و با خرید سرور توانسته اند تا خدمات بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ایران سرور، اگر شما هم می‌خواهید به عنوان یک صاحب کسب و کار که مشتریان زیادی دارد، خدمات مطلوبی را به مشتریان خود ارائه دهید بهتر است با خرید سرور خیال خود را راحت کنید. البته خرید یک سرور به همین آسانی هم نیست و شما باید یکسری اطلاعات داشته باشید. در این متن می‌خواهیم به معرفی سرور مجازی ویندوز بپردازیم و ببینیم این سرورها چطور عمل می‌کنند. پس با ما همراه باشید.

یکی از وب‌سایت‌هایی که می‌توانید از آن خرید سرور مجازی ویندوز را انجام دهید، ایران سرور می‌باشد.

سرور مجازی ویندوز چیست؟

سرور مجازی ویندوز این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که سرورهای سریع و ارزان را برای سرویس‌های ویژه فراهم کنید. بنابراین می‌توانید به عنوان مثال مجوز یا سرور پایگاه داده را برای ارائه برنامه‌های شخصی خود در اختیار داشته باشید. این نکته را به یاد داشته باشید که سرور مجازی ویندوز برای محاسبات سنگین (HPC) مناسب نیست.

مزایای سرور مجازی ویندوز

همانطور که هرکدام از سرورها مزایایی دارند، سرور مجازی ویندوز ایران سرور هم از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه به برخی از این مزایا خواهیم پرداخت. سرور مجازی ویندوز خدماتی مانند میزبانی از سایت، میزبانی از ایمیل‌ها، نصب انواع مختلف نرم‌افزارها و ... را به شما ارائه می‌دهد. سرور مجازی ویندوز مانند نسخه‌های ویندوز انواع مختلفی دارد. البته معمولا از نسخه ویندوز سرور ۲۰۱۶ در این سرورهای مجازی به کار می‌رود. زمانی که شما برای سایت خود هاست خریداری می‌کنید، امکانات و قدرت مانور شما محدود است اما هنگامی که اقدام به خرید سرور مجازی ویندوز می‌کنید کنترل بیشتری روی قسمت‌های مختلف خواهید داشت. این کار باعث می‌شود تا شما بتوانید به راحتی سرور خود را پیکربندی کرده و تنظیمات را به طور خاص روی آن اعمال کنید. در نتیجه این پیکربندی و تنظیمات دلخواه باعث می‌شود تا کنترل بیشتری روی همه چیز داشته باشید و این کار در نهایت منجر به انعطاف عملکرد شما در قبال سرور مجازی ویندوز خواهد شد.

هنگام کار با رایانه شخصی خود شما از طریق سیستم عامل با سخت افزار رایانه در ارتباط هستید. در سرورهای مجازی ویندوز نیز کار به همین منوال پیش می‌رود و شما از طریق سیستم عامل این کار را انجام خواهید داد. خوبی سیستم عامل ویندوز سرور این است که کار با آن راحت و شبیه کار با ویندوز شخصی شما خواهد بود. شما به راحتی می‌توانید تغییرات مورد نظر خود را روی آن اعمال کنید.

نتیجه‌گیری

تمام آنچه از مزایای سرور مجازی ویندوز گفته شد بخش کوچکی از آن بود. همانطور که نرم‌افزارها نسخه های جدیدی منتشر می‌کنند و سخت افزارها روزانه به‌روز می‌شوند، سرورها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و هر روز شرکت‌ها به جهت رقابت سعی در ارائه بهترین خدمات دارند و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نمی‌کنند. حالا این شما هستید که می‌توانید یکی از این سرورها را برای خود انتخاب کنید و از آن برای پیشبرد اهداف کار خود استفاده کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی