• یکشنبه / ۳ مرداد ۱۴۰۰ / ۲۱:۳۹
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 1400050301823
  • خبرنگار : 71506

پنجمی ایران در کشتی فرنگی نوجوانان جهان / گرجستان قهرمان شد

پنجمی ایران در کشتی فرنگی نوجوانان جهان / گرجستان قهرمان شد

تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران با دو مدال نقره و یک برنز به عنوان پنجمی رقابت‌های جهانی مجارستان رسید.

به گزارش ایسنا، در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان جهان در بوداپست مجارستان، تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران با کسب ۲ مدال نقره رضایی و عبدولی و یک برنز جلالی با مجموع ۸۱ امتیاز به عنوان پنجمی جهان رسید.

گرجستان با ۲ طلا، یک نقره و ۳ برنز و مجموع ۱۴۱ امتیاز قهرمان شد، اوکراین با ۲ طلا، ۲ نقره و یک برنز و مجموع ۱۲۷ امتیاز دوم شد و روسیه با ۲ طلا، یک نقره و ۲ برنز و مجموع ۱۲۴ امتیاز بر سکوی سوم این رقابت ها ایستاد. قرقیزستان نیز با دو طلا و یک برنز و مجموع ۸۷ امتیاز بالاتر از ایران به عنوان چهارمی جهان رسید.

پیش از این تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران نیز نتوانست بر سکوی تیمی این رقابت‌ها قرار بگیرد.

رده‌بندی نفرات اول تا سوم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان جهان به شرح زیر است:

وزن ۴۵ کیلوگرم: ۱- نیکیتا دمنتیف(اوکراین) ۲-اوزودبک خالیمبوئف(ازبکستان) ۳- نوربولوت بردیکالوف(قرقیزستان) - آنری خوردوانیدزه(گرجستان)

وزن ۴۸ کیلوگرم: لوکا جاواخادزه(گرجستان) ۲- سروت آنگی(ترکیه) ۳-یوسوف آشراپوف(قزاقستان) - فریم مصطفی یف(آذربایجان)

وزن ۵۱ کیلوگرم: ۱- نورستان سویرکالف(قرقیزستان) ۲- یوری تاوت(اوکراین) ۳- رحمان کریم اف(آذربایجان) - مالک گیگیف(روسیه)

وزن ۵۵ کیلوگرم: ۱- والری مانگوتوف(روسیه) ۲- کوری لند(آمریکا) ۳- تامازی گلونتی(گرجستان) - براتی ایناس(ترکیه)

وزن ۶۰ کیلوگرم: ۱- رازاک بیشکیف(قرقیزستان) ۲- سید مصطفی رضایی(ایران) ۳- سومیت(هند) - راتی خوزروانیدزه(گرجستان)

وزن ۶۵ کیلوگرم: ۱- ایمد خودژادزه(اوکراین) ۲- آنری پوتکارادزه(گرجستان) ۳- آنکیت گولیا(هند) - نیهات کارا(ترکیه)

وزن ۷۱ کیلوگرم: ۱- آلکساندرو سولووی(مولداوی)۲- علیرضا عبدولی(ایران) ۳- روسلان نورالله یف(آذربایجان) - دیمیتار راچف (بلغارستان)

وزن ۸۰ کیلوگرم: ۱- اچیکو بولکوادزه(گرجستان) ۲- کمال الدین ماگومدوف(روسیه) ۳- ایوان سیبانف(اوکراین) - جوجو صمدوف(آذربایجان)

وزن ۹۲ کیلوگرم: ۱- ابوبکر خاسلاخانا(بلاروس) ۲ - ولادیسلاو لوب(اوکراین) ۳- علی جلالی(ایران)- تیمور چرنیشف(روسیه)

وزن ۱۱۰ کیلوگرم: ۱-دانیل چاسوونیکوف(روسیه) ۲- نیکیتا اوجانیکوف(آلمان) ۳- رافائل گیرنس(یونان) - آرتور سارکیسجان(جمهوری چک)

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.