تاپ سه رسانه دیگر

 • بدن پس از مصرف غذاهای کنسروی

  بدن پس از مصرف غذاهای کنسروی

  غذاهای کنسروی گزینه‌ای راحت و مقرون به صرفه برای افزودن مواد مغذی به یک رژیم غذایی هستند. تقریبا هر نوع از سبزیجات و میوه به شکل کنسروی در دسترس است اما همه غذاهای کنسروی با هم یکسان نیستند. بر همین اساس است که توجه به عوارض جانبی که پس از مصرف این محصولات می‌تواند شکل بگیرد، اهمیت دارد.

 • خوش‌شانس‌بودن را چگونه بیاموزیم؟

  خوش‌شانس‌بودن را چگونه بیاموزیم؟

  تا به حال به شانس فکر کرده‌اید؟ آیا خود را آدمی خوش‌شانس ارزیابی می‌کنید یا بدشانس؟ فکر می‌کنید شانس چقدر در زندگی شما نقش دارد و آیا شانس صرفا تصادفی است یا می‌توان برای خوش‌شانس‌بودن خود را تربیت کرد؟

 • نماینده احتمالی آمریکا در امور ایران کیست؟

  نماینده احتمالی آمریکا در امور ایران کیست؟

  رئیس‌جمهوری جدید آمریکا چند هزار نفر را برای اداره دولت فدرال استخدام خواهد کرد. این مناصب شامل روسای کابینه و آژانس‌ها، تیم‌های آنها، کارمندان کاخ سفید، سفیران و انتصابات مدت‌دار برای هیات‌های تنظیم مقررات فدرال می‌شود.

 • رقابت بر سر اینکه چه کسی قربانی‌تر است!

  رقابت بر سر اینکه چه کسی قربانی‌تر است!

  مأمور پلیس فدرال دو هزار دلار از دولت اختلاس کرد و بعد کل این پول را طی یک بعدازظهر در قماری در آتلانتیک سیتی باخت. اخراج ‌شد، اما دادگاه حکم صادر کرد که علاقۀ او به قمارکردن با پول دیگران نوعی «معلولیت» است. به این ترتیب، تحت حمایت قانون فدرال قرار ‌گرفت و به منصبش برگشت (البته دادگاه باید تأکید می‌کرد که او «دگرتوان» است، نه معلول).

 • رازی در پرونده پزشکی یک دختر جوان

  «با آنکه خودم پزشک بودم اما هیچگاه متوجه رفتارهای نامتعارف همسرم نشدم تا اینکه روزی به دنبال وقوع یک حادثه تلخ، پرونده پزشکی او را مطالعه کردم و از شدت تعجب در جایم میخکوب شدم.»

 • ماجرای امان‌نامه‌هایی که دفتر امام صادر می‌کرد

  ماجرای امان‌نامه‌هایی که دفتر امام صادر می‌کرد

  روزهای بهمن ۵۷ یکی پس از دیگری شاهد حوادث متعددی بود که یکی از مهمترین آنها تحصن علما در مسجد دانشگاه تهران بود.

 • یادی از مجتبی مینوی در سالگرد درگذشت او

  مجتبی مینوی بهمن ماه ۱۳۵۵ در چنین روزی در تهران از دنیا رفت.

 • استخدام «همیار تقلب» برای امتحانات آنلاین!

  استخدام «همیار تقلب» برای امتحانات آنلاین!

  بازار تقلب‌ها در این سال تحصیلی داغ بود و این بار نشانه‌های بی‌رغبتی به آموزش، در آزمون آنلاین خود را نمایان کرد.

 • کرونا با کودکان شوخی ندارد

  این‌ روزها ویروس تاج‌دار به جان کودکان و نوزادان افتاده و بیشتر برای آنها شاخ و شانه می‌کشد. این را می‌توان از اورژانس‌های شلوغ و افزایش تعداد بالای بستری‌ها در بیمارستان کودکان فهمید.

 • نقش جن‌گیران در اتخاذ تصمیمات مرموزانه

  نقش جن‌گیران در اتخاذ تصمیمات مرموزانه

  اگر افشاگری‌های احمد توکلی را قرین به صحت ارزیابی کنیم، باید گفت رمالی بین خواص هم طرفدار دارد و حتی کتاب‌هایی هم در این زمینه منتشر شده است.

 • ۱۰ مردی که با کرونا ثروتمندتر شدند

  ۱۰ مردی که با کرونا ثروتمندتر شدند

  مجموع دارایی ۱۰ مرد ثروتمند جهان در طول دوران شیوع بیماری کرونا بیش از ۵۴۰ میلیارد دلار افزایش یافته است. با درآمد این ۱۰ مرد ثروتمند جهان در ۱۰ ماهه گذشته می‌توان برای همه مردم جهان واکسن خرید.

 • اسم تیم شما «استقلال» است

  اسم تیم شما «استقلال» است

  اسم تیم شما «استقلال» است؛ خودش عظمت و ابهت دارد و نیازی نیست با چنگ کشیدن روی صورت رقیب دنبال اعتبار باشید.

 • دنیای جهنمی بعد از یک اشتباه

  دنیای جهنمی بعد از یک اشتباه

  آیا این معامله با داوران فوتبال ایران، بر پایه مروت و عدالت است؟ آیا دستمزدی که این جماعت می‌گیرند، تناسبی با این همه فشار و زحمت دارد؟

 • صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه

  صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه

  کرونا همچنان در میان تیترهای اصلی روزنامه‌ها سهم بزرگی را به خود اختصاص داده است.

 • آنچه مهم‌تر از جنجال «سیلی» است

  آنچه مهم‌تر از جنجال «سیلی» است

  چند وقت پیش برای ساخت یک گزارش تصویری درباره سربازی و مشکلاتی که سربازان دارند برای یک برنامه تلویزیونی، بین سربازان رفتم و درددل‌هایی را که داشتند، شنیدم. از انواع و اقسام مشکلاتی که فکرش را کنید به زبان آوردند و از مصائبی که گرفتارش شده‌اند، برای من لیست کردند و گفتند. البته همه ما، از این مشکلات آگاهیم و سربازی هم ماجرای جدیدی نیست که بخواهیم به یک‌باره درباره آن صحبت کنیم. منتها عمده مشکلاتی که بود، مساله حقوق و عدم‌بهره‌گیری و استفاده از تخصص‌ها بود.

 • با این دختران آچاربه‌دست آشنا شوید

  با این دختران آچاربه‌دست آشنا شوید

  در کشور ما انتخاب برخی شغل‌ها مثل مکانیکی برای خانم‌ها اصلا متداول نیست؛ اما چند خانم ایرانی این حرفه را به‌ عنوان شغل برای خود انتخاب کرده‌اند. این بانوان نه تنها هیچ تردیدی ندارند که انتخاب شغلشان غیر عادی نیست بلکه ادعا می‌کنند شغلی مثل مکانیکی برای خانم‌ها و تعمیر خودرو توسط آنها، انتخاب بسیار عاقلانه‌ای است چراکه آنها در مراقبت و تعمیر خودروها وسواس و دقت بیشتری دارند که البته ادعای قابل تاملی است.

 • اعتیاد به خبر زندگی‌تان را مختل می‌کند

  اعتیاد به خبر زندگی‌تان را مختل می‌کند

  یک‌بار برای همیشه تکلیف خودتان را با اخبار روشن کنید. مثلاً یک‌سال گذشته را در نظر بگیرید و از خودتان بپرسید: واقعاً کدام خبر را در روزنامه یا وبسایتی خبری خوانده‌اید که تأثیر مهمی در زندگی و کارتان داشته است؟ چه چیز مهمی هست که اگر خبر نخوانید از دست خواهید داد؟ جوابش تقریباً برای همه ما یکسان است: هیچ‌چیز. دنبال‌کردن اخبار نه تن‌ها هیچ فایده‌ای ندارد که همه‌اش ضرر است. پس شاید بهتر باشد این ماده مخدر را ترک کنیم!

 • حکم اعدام مسببان غائله آمل در بهمن ۱۳۶۰

  حکم اعدام مسببان غائله آمل در بهمن ۱۳۶۰

  غائله سربداران اتحادیه کمونیستی ایران در حمله به شهر آمل در بهمن ماه ۱۳۶۰، با جانفشانی مردم آمل و پاسداران سپاه و کمیته خنثی و به فاصله یک سال از گذشت این حادثه، حکم دادگاه انقلاب درباره اعضای این گروهک معاند با امضای آیت‌الله محمدی‌ گیلانی صادر شد.

 • چگونه ویتامین D بیشتری از نور خورشید دریافت کنیم

  چگونه ویتامین D بیشتری از نور خورشید دریافت کنیم

  ویتامین D یک ماده مغذی ضروری برای بدن انسان است. بدن برای جذب کلسیم به ویتامین D نیاز دارد. ویتامین D در رشد استخوان، بهبود استخوان و تقویت عملکرد سیستم ایمنی نقش دارد.

 • شاه و مصادره اصلاحات

  شاه مایل بود موفقیت‌های اصلاحات را به حساب خود بگذارد و با ارجاع به آرای عمومی برای خود کسب اعتبار و مشروعیت کند. این بود که با افزودن ۵ اصل دیگر اصول شش‌گانه اصلاحات را به نام انقلاب سفید ارجاع کرد.