• دوشنبه / ۸ آذر ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۰
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 1400090806225
  • خبرنگار : 71576

پایان ووشوی قهرمانی کشور با معرفی قهرمانان

پایان ووشوی قهرمانی کشور با معرفی قهرمانان

مسابقات ووشوی قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی)، با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های ووشوی قهرمانی کشور مردان (انتخابی تیم ملی برای بازی‌های آسیایی) از روز شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ آغاز شده بود که عصر امروز (دوشنبه) ۸ آذر، با معرفی قهرمانان اوزان مختلف بخش ساندا به پایان رسید.

طبق مبارزات برگزار شده، نفرات اول تا سوم اوزان مختلف به شرح زیر معرفی شدند:

وزن ۵۲ کیلوگرم:
۱- پویا آذرنگ از سیستان و بلوچستان (مدال طلا) 
۲- مسعود انصاری از قشم (مدال نقره)
۳- رضا ساربانی از کرمان و نجم‌الدین علیمرادی از هرمزگان (مدال برنز)

وزن ۵۶ کیلوگرم:
۱- حسام محمدزاده از اروند (مدال طلا)
۲- رضا عظیمی از اردبیل (مدال نقره)
۳- مهدی کرمانی از فارس و ابراهیم نادری از چهارمحال و بختیاری (مدال برنز)

وزن ۶۰ کیلوگرم:
۱-شجاع پناهی از مازندران (مدال طلا)
۲- سعید جاوید از اردبیل (مدال نقره)
۳- هادی روزافزای از خراسان رضوی و علی محمدی از قزوین (مدال برنز)

وزن ۶۵ کیلوگرم:
۱- رضا عبداللهی از اردبیل (مدال طلا)
۲- محمد فرهادی از فارس (مدال نقره)
۳- علی نوبهاری از قم و امیرمحمد محسن پور از مازندران (مدال برنز)

وزن ۷۰ کیلوگرم:
۱- حمیدرضا سهندی از تهران (مدال طلا)
۲- محمدمهدی کشاورز از زنجان (مدال نقره)
۳- مهدی رضایی از قزوین و کیانوش شیری از کردستان (مدال برنز)

وزن ۷۵ کیلوگرم:
۱- جعفر شیرزاد از اردبیل (مدال طلا)
۲- عرفان بویری از خوزستان (مدال نقره)
۳- محمد کرم‌زاده از قشم و آریا اکبری از البرز (مدال برنز)

وزن ۸۰ کیلوگرم:
۱- مجید هاشم‌بیگی از زنجان (مدال طلا)
۲- سعید سوخته‌سرایی از گلستان (مدال نقره)
۳- سعید سالمی از اردبیل و امید زارع از البرز (مدال برنز)

وزن ۸۵ کیلوگرم:
۱- محمدرضا ریگی از سیستان و بلوچستان (مدال طلا)
۲- مهدی مرادی از البرز (مدال نقره)
۳- سیاوش دادرس از کرمانشاه و سعید فاضلی از ایلام (مدال برنز)

وزن ۹۰ کیلوگرم:
۱- مرتضی نوروزی از سمنان (مدال طلا)
۲- پدرام محمدعظیمی از خورستان (مدال نقره)
۳- محمدجواد نصیری از فارس و حسن قاسمی از لرستان (مدال برنز)

وزن ۹۰+ کیلوگرم:
۱- محمد نصیری از مازندران (مدال طلا)
۲- امین نوری از اصفهان (مدال نقره)
۳- سید ولی‌الله میرکریمی از مرکزی و اشکان برجی‌خانی از قزوین (مدال برنز)

نفرات برتر بخش تالو مسابقات نیز به شرح زیر معرفی شدند:

فرم چانگ چوان: 

۱- سید سامان احمدی (مدال طلا)

۲- رضا خلف‌زاده (مدال نقره)

۳- طاها بدیعی (مدال برنز) 

بسته ترکیبی دائوشو – گون‌شو:

۱- امیر محدرضایی (مدال طلا) 

۲- فاتح حیدریان (مدال نقره)

۳- حمید اسماعیلی (مدال برنز)

بسته ترکیبی تای‌چی چوان – تای‌چی‌جین:

۱- مهدی اخلاق‌ عالی (مدال طلا)

۲- جواد نوری (مدال نقره)

۳- مهدی خداشناس (مدال برنز)

بسته ترکیبی نان‌چوان – نن‌گوئن

۱- شاهین بنی‌طالبی (مدال طلا)

۲- مصطفی حسن‌زاده (مدال نقره) 

۳- مهدی خانی (مدال برنز)

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.