• جمعه / ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ / ۲۰:۲۱
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99062821351
  • خبرنگار : 71613

پایان مرحله دوم دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌ها با معرفی نفرات برتر

پایان مرحله دوم دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌ها با معرفی نفرات برتر

مرحله دوم رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور طی دو روز (۲۷ و ۲۸ شهریور) در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد و ورزشکاران در ۱۰ ماده به رقابت با هم پرداختند. در پایان این دور، پلیمر خلیج فارس در ۹ ماده مقام نخست را کسب کرد و پس از این تیم سپاهان با ۸ ماده بیشترین عنوان اولی را به دست آورد. 

دوومیدانی‌کاران در روز نخست نیز در ۱۱ ماده رقابت کردند. نکته قابل توجه در این دور از مسابقات این بود که در ۸ ماده ( دوی ۱۰۰ متر، ۲۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۱۰۰۰۰متر، ۴۰۰ با مانع، ۳۰۰۰ بامانع، پرش با نیزه و ۴در ۱۰۰ متر امدادی) رکورد نفرات نخست نسبت به رکورد نفرات نخست مرحله اول مسابقات افت کرده بود. 

در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های پلیمر خلیج فارس، سپاهان اصفهان، مس کرمان، دانشگاه آزاد، مقاومت تهران، سلکتور، دانشگاه یزد، هیات خراسان شمالی، هیات فارس، عقاب نیروی هوایی، هیات چهار محال و بختیاری، هیات اصفهان و تیم ناشنوایان حضور دارند که در پایان پلیمر خلیج فارس ۱۱ و سپاهان اصفهان ۷ مقام نخست به دست آوردند. 

نتایج روز پایانی این مسابقات به شرح زیر است:

دوی ۲۰۰ متر 

سجاد هاشمی از سپاهان اصفهان، ۲۱.۳۹ ثانیه 

محمدحسین ابارقی از مس کرمان، ۲۱.۶۰ ثانیه

رضا قاسمی از سپاهان اصفهان، ۲۱.۸۷ ثانیه

دوی ۸۰۰ متر

پژمان یارولی از پلیمر خلیج فارس، ۱:۴۹.۹۱ دقیقه

امید امیریان از مس کرمان، ۱:۵۱.۱۹ دقیقه

علی عالمی از سپاهان اصفهان، ۱:۵۱.۴۶ دقیقه

۱۰۰۰۰ متر

جلیل ناصری از دانشگاه آزاد اسلامی، ۳۴:۱۴.۴۷ دقیقه

مرتضی بیرانوند از پلیمر خلیج فارس، ۳۴:۱۵.۷۸ دقیقه

حسن عابدی از سپاهان اصفهان، ۳۴:۳۴.۰۱ دقیقه

دوی ۴۰۰ متر بامانع

مهدی پیرجهان از پلیمر خلیج فارس، ۴۹.۸۷ ثانیه

حسن نیک‌نظر از دانشگاه آزاد، ۵۱.۵۰ ثانیه

علی عباسپور از دانشگاه آزاد اسلامی، ۵۳.۸۲ ثانیه 

دوی ۳۰۰۰ متر با مانع

همایون همتی از پلیمر خلیج فارس، ۹:۲۶.۰۱ دقیقه

مسلم نیادوست از سپاهان اصفهان، ۹:۳۱.۲۲ دقیقه

امیر آذریان از پلیمر خلیج فارس، ۹:۳۵.۵۹ دقیقه

پرش با نیزه

محمدمهدی معتمدنیا از دانشگاه آزاد اسلامی، ۴.۷۰ متر

ارشیا مصدقی از پلیمر خلیج فارس، ۴.۴۰ متر

حسن فلاح از پلیمر خلیج فارس، ۴.۴۰ متر

پرش طول

حمیدرضا کیا از پلیمر خلیج فارس، ۷.۴۵ متر

میثم عبدالله‌پور از دانشگاه آزاد اسلامی، ۷.۱۶ متر 

هادی مداحی از سپاهان اصفهان، ۷.۰۵ متر

پرتاب نیزه

یونس یوسف‌وند از سپاهان اصفهان، ۷۲.۸۳ متر

ایوب آرخی از دانشگاه آزاد اسلامی، ۶۹.۸۵ متر 

صادق خادمی از مس کرمان، ۶۹.۶۶ متر

پرتاب دیسک 

حسین رسولی از دانشگاه آزاد، ۵۷.۹۸  متر

بهنام شیری از پلیمر خلیج فارس، ۵۶.۲۰ متر

علی شیریان از دانشگاه آزاد، ۵۳.۲۵ متر

دوی ۴ در ۴۰۰ متر امدادی

سپاهان اصفهان، ۳:۰۹.۴۱ دقیقه

پلیمر خلیج فارس، ۳:۰۹.۷۶ دقیقه

مس کرمان، ۳:۱۹.۵۴ دقیقه

نتایج روز نخست مسابقات مردان به شرح زیر است:

دوی۱۰۰ متر

رضا قاسمی از سپاهان اصفهان، ۱۰.۷۳ ثانیه

محمدحسین ابارقی از مس کرمان، ۱۰.۷۹ ثانیه

حمیدرضا نجفی ار سپاهان اصفهان، ۱۰.۸۵ ثانیه

دوی ۴۰۰ متر

سجاد هاشمی از سپاهان اصفهان، ۴۶.۵۶ ثانیه

احسان طهماسبی از پلیمر خلیج فارس، ۴۷.۰۷ ثانیه

رضا ملک‌پور از سپاهان اصفهان، ۴۷.۶۱ ثانیه 

دوی ۱۵۰۰ متر

سید امیر زمانپور از سپاهان اصفهان، ۳:۴۹.۵۷ دقیقه

مسلم نیادوست از سپاهان اصفهان، ۳:۵۲.۶۴ دقیقه

پژمان یارولی از پلیمر خلیج فارس، ۳:۵۵.۵۷ دقیقه 

دوی۵۰۰۰ متر

همایون همتی از پلیمر خلیج فارس، ۱۵:۰۴.۵۵ دقیقه

مرتضی بیرانوند از پلیمر خلیج فارس، ۱۵:۰۴.۵۵ دقیقه

پژمان کرزه‌ای از سپاهان اصفهان، ۱۵:۱۶.۵۹ دقیقه

۱۰۰۰۰ متر پیاده روی

حمیدرضا زورآوند از سپاهان اصفهان، ۴۴:۳۸.۹۳ دقیقه

آرمین شاه ملکی از سپاهان اصفهان، ۴۶:۵۶.۱۵ دقیقه

امیرحسین‌اسدی از پلیمرخلیج فارس، ۴۷:۲۹.۰۶ دقیقه

۱۱۰ با مانع

مهدی پیرجهان از پلیمر خلیج فارس، ۱۴.۴۷ ثانیه

مسعود کامران ار دانشگاه آزاد، ۱۴.۵۱ ثانیه

میلاد سیار از پلیمر خلیج فارس، ۱۴.۷۲ ثانیه

پرش سه گام 

حمیدرضا کیا از پلیمر خلیج فارس، ۱۶.۱۸ متر

هادی مداحی از سپاهان اصفهان، ۱۵.۴۱ متر

مجتبی زاهدی از دانشگاه آزاد، ۱۵.۳۷ متر

پرش ارتفاع

کیوان قنبرزاده از سپاهان اصفهان، ۲.۱۹ متر

رضا سلیمی از پلیمر خلیج فارس، ۲.۰۵ متر

علی سهرابی از سپاهان اصفهان، ۲.۰۰ متر

پرتاب چکش

آرکادیوش روگووسکی از پلیمر خلیج فارس، ۶۹.۸۰ متر

رضا مقدم از سپاهان اصفهان، ۶۶.۷۱ متر

علی مرادی از دانشگاه آزاد اسلامی، ۶۱.۲۲ متر

پرتاب وزنه

محمدرضا طیبی از پلیمر خلیج فارس، ۱۹.۴۲ متر

شاهین مهردلان از سپاهان اصفهان، ۱۸.۳۹ متر

عبدالله جمشیدی از مس کرمان، ۱۸.۳۷ متر

۴ در ۱۰۰ متر امدادی

مس کرمان، ۴۱.۴۵ ثانیه

سپاهان اصفهان، ۴۱.۹۷ ثانیه 

دانشگاه یزد، ۴۲.۲۱ ثانیه

انتهای پیام 

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.