• جمعه / ۱۱ مهر ۱۳۹۹ / ۲۰:۲۲
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99071108236
  • خبرنگار : 71613

سپاهان قهرمان مسابقات دو و میدانی باشگاه‌ها شد

سپاهان قهرمان مسابقات دو و میدانی باشگاه‌ها شد

آخرین مرحله از مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور با قهرمانی تیم سپاهان اصفهان به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، مرحله سوم و نهایی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های ایران زی روزهای ۱۰ و ۱۱ مهر ماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار و در پایان نفرات برتر معرفی شدند.    

در پایان سه مرحله از این مسابقات سپاهان اصفهان با ۷۱۳ امتیاز به مقام قهرمانی رسید، پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد با ۶۵۲ امتیاز دوم شد و دانشگاه آزاد اسلامی با ۴۶۳ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت. 

 در روزنخست این مسابقات، امیرحسین اسدی‌منش با ثبت زمان ۴۶:۱۷.۰۷ دقیقه رکورد ملی نوجوانان را که پیش از این با زمان ۴۶:۲۷.۸۱ دقیقه در اختیار آرمین شاه ملکی بود،  ارتقا داد.  

طبق اعلام فدراسیون دوومیدانی در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های پلیمر خلیج فارس، سپاهان اصفهان، مس کرمان، دانشگاه آزاد، مقاومت تهران، سلکتور، دانشگاه یزد، هیات خراسان شمالی، هیات فارس، عقاب نیروی هوایی، هیات چهار محال و بختیاری، هیات اصفهان و ناشنوایان حضور دارند.

نتایج روز دوم این مسابقات به شرح زیر است: 

۲۰۰ متر

محمدحسین ابارقی از مس کرمان، ۲۱.۲۱ ثانیه

سجاد هاشمی از سپاهان صفهان، ۲۱.۶۴ ثانیه

میلاد ناصح جهانی از مس کرمان، ۲۱.۷۰ ثانیه

۸۰۰ متر

پژمان یارولی از پلیمرخلیج فارس، ۱:۴۸.۹۱ دقیقه

امید امیریان از مس کرمان، ۱:۵۰.۴۳ دقیقه

علی عالمی از سپاهان اصفهان، ۱:۵۰.۷۳ دقیقه  

۱۰۰۰۰ متر

جلیل ناصری از دانشگاه آزاد، ۳۱:۵۲.۰۱ دقیقه

مرتضی بیرانوند از پلیمرخلیج فارس، ۳۱:۵۷.۰۳ دقیقه

پژمان کرزه‌ای از سپاهان اصفهان، ۳۱:۵۹.۳۲ دقیقه

۴۰۰ متر بامانع

مهدی پیرجهان از پلیمرخلیج فارس، ۴۹.۳۳ ثانیه

رضا ملک‌پور از سپاهان اصفهان، ۵۱.۲۹ ثانیه

علی عباسپور از دانشگاه آزاد، ۵۳.۳۳ ثانیه

 ۳۰۰۰ متر بامانع

خلیل ناصری از دانشگاه آزاد، ۹:۱۱.۴۵ دقیقه

همایون همتی از پلیمرخلیج فارس، ۹:۱۲.۷۷ دقیقه

مسلم نیادوست از سپاهان اصفهان، ۹:۲۰.۶۳ دقیقه

نیمه ماراتن

محمدجعفر مرادی از سپاهان اصفهان، ۱:۰۸.۴۵ ساعت

منصور بیات از دانشگاه آزاد، ۱:۱۱.۰۵ ساعت 

علی اکبر بذری از مس کرمان، ۱:۱۳.۴۱ ساعت 

پرتاب نیزه

صادق خادمی از مس کرمان، ۷۱.۴۷ متر

یونس یوسف‌وند از سپاهان اصفهان، ۶۹.۸۸ متر

ایوب آرخی از دانشگاه آزاد، ۶۹.۴۵ متر

پرتاب چکش 

آرکادیوش روگووسکی از پلیمرخلیج فارس، ۷۰.۷۰ متر

رضا مقدم از سپاهان اصفهان، ۶۷.۱۰ متر

علی مردای از دانشگاه آزاد، ۶۲.۹۷ متر

پرش طول 

میثم عبدالله‌پور از دانشگاه آزاد، ۷.۴۲ متر

محمد قائدزاده از پلیمرخلیج فارس، ۷.۱۷ متر

وحید صدیق از مس کرمان، ۷.۱۴ متر

پرش با نیزه 

محمد معتمدنیا از دانشگاه آزاد، ۴.۶۰ متر

حسین فلاح از پلیمرخلیج فارس، ۴.۶۰ متر

ارشیا مصدقی از پلیمرخلیج فارس، ۴.۴۰ متر

 ۴ در ۴۰۰ متر امدادی 

سپاهان اصفهان، ۳:۰۸.۶۸ دقیقه

پلیمرخلیج فارس، ۳:۰۹.۱۲ دقیقه

دانشگاه آزاد، ۳:۱۶.۹۹ دقیقه 

دهگانه

عباس نیک‌باف از پلیمرخلیج فارس، ۵۸۹۵ امتیاز

مصطفی جمشیدزهی از دانشگاه یزد، ۵۶۳۳ امتیاز

حمید قرنجیک از سلکتور، ۴۴۹۰ امتیاز 

نتایج روز نخست این مسابقات به شرح زیر است:

۱۰۰ متر

محمدحسین ابارقی از مس کرمان، ۱۰.۵۰ ثانیه

رضا قاسمی از سپاهان اصفهان، ۱۰.۶۲ ثانیه

حمیدرضا نجفی از سپاهان اصفهان، ۱۰.۷۲ ثانیه

۴۰۰ متر

سجاد هاشمی از سپاهان اصفهان، ۴۶.۳۳ ثانیه

احسان طهماسبی از پلیمرخلیج فارس، ۴۶.۶۷ ثانیه

رضا ملک‌پور از سپاهان اصفهان، ۴۷.۶۴ ثانیه

۱۵۰۰ متر

سیدامیر زمانپور از سپاهان اصفهان، ۳:۴۸.۹۱ دقیقه 

مسلم‌نیادوست از سپاهان اصفهان، ۳:۵۲.۳۸ دقیقه

پژمان یارولی از پلیمرخلیج فارس، ۴:۰۰.۳۳ دقیقه

۵۰۰۰ متر

همایون همتی از پلیمرخلیج فارس، ۱۴:۴۹.۶۰ دقیقه

جلیل ناصری از دانشگاه آزاد، ۱۴:۵۱.۷۱ دقیقه

خلیل ناصری از دانشگاه آزاد، ۱۴:۵۲.۲۷ دقیقه

۱۰۰۰۰ متر پیاده روی

حمیدرضا زورآوند از سپاهان اصفهان، ۴۵:۳۶.۰۹ دقیقه

آرمین شاه‌ملکی از سپاهان اصفهان، ۴۶:۰۹.۰۱ دقیقه

امیرحسین اسدی‌منش از پلیمرخلیج فارس، ۴۶:۱۷.۰۷ دقیقه

۱۱۰ متر بامانع

مهدی پیرجهان از پلیمرخلیج فارس، ۱۴.۳۰ ثانیه

مسعود کامران از دانشگاه آزاد، ۱۴.۳۳ ثانیه

رضا بحرینی از سپاهان اصفهان، ۱۴.۵۳ ثانیه 

پرش سه گام 

حمیدرضا کیا از پلیمرخلیج فارس، ۱۵.۹۱ متر

هادی مداحی از سپاهان اصفهان، ۱۵.۷۴ متر

علی عقیلی از مس کرمان، ۱۵.۴۵ متر

پرش ارتفاع

کیوان قنبرزاده از سپاهان اصفهان، ۲.۱۸ متر

رضا سلیمی از پلیمرخلیج فارس، ۲.۰۵ متر

حسین بیزار از پلیمرخلیج فارس، ۲.۰۰ متر

پرتاب وزنه 

محمدرضا طیبی از پلیمرخلیج فارس، ۱۸.۹۵ متر

عبدالله جمشیدی از مس کرمان، ۱۸.۵۱ متر

شاهین مهردلان از سپاهان، ۱۸.۴۵ متر 

پرتاب دیسک 

حسین رسولی از دانشگاه آزاد، ۵۸.۰۰ متر

بهنام شیری از پلیمرخلیج فارس، ۵۷.۰۷ متر

صادق صمیمی از پلیمرخلیج فارس، ۵۲.۲۳ متر

۴ در ۱۰۰ متر امدادی

سپاهان اصفهان، ۴۱.۶۹ ثانیه

دانشگاه آزاد، ۴۲.۴۸ ثانیه

دانشگاه یزد، ۴۲.۷۶ ثانیه

انتهای پیام 

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.