• دوشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۹ / ۱۷:۳۱
  • دسته‌بندی: توپ و تور
  • کد خبر: 99091008037
  • خبرنگار : 71552

شیراز میزبان دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان/ جدال مس و فولاد

شیراز میزبان دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان/ جدال مس و فولاد

مسابقات مرحله اول دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان از ۱۹ آذر به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مرحله اول دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال مردان از ۱۹ آذر به میزبانی شیراز آغاز خواهد شد. در این دور از رقابت‌ها ۱۲ تیم در دو گروه با هم رقابت می‌کنند. دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان در تهران انجام شد و تیم‌های کازرون و مس کرمان صدرنشین شدند.

کمیته مسابقات فدراسیون هندبال، برنامه مرحله اول دور برگشت سی وسومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های کشور جام شهید پور جعفری را اعلام کرد.

*رده‌بندی تیم‌ها تا  پایان رور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان:

گروه A :
نیروی زمینی شهید شاملی کازرون (۴ بازی) ۸ امتیاز
ذوب آهن اصفهان (۵ بازی) ۸ امتیاز
پاس ناجا قم (۵ بازی) ۶ امتیاز
پرسپولیس بهبهان ( ۴ بازی) ۲ امتیاز
ستارگان دشتستان ( ۲ بازی) صفر امتیاز
نفت و گاز گچساران (۴ بازی) صفر امتیاز

گروه  B:
مس کرمان (۵ بازی) ۱۰ امتیاز
زغال سنگ طبس (۵ بازی) ۸ امتیاز
فراز بام خائیز دهدشت (۵ بازی) ۶ امتیاز
فولاد سپاهان اصفهان (۵ بازی) ۴ امتیاز
کیمیا کاشت کردستان (۵ بازی) یک امتیاز
پرواز هوانیروز (۵ بازی) یک امتیاز

*برنامه کامل دور نخست دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان:

چهارشنبه ۱۹ آذرماه ۱۳۹۹- گروه A:

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - پرسپولیس بهبهان ساعت ۱۳:۰۰

ذوب آهن اصفهان - پاس ناجا قم ساعت ۱۶:۰۰

ستارگان دشتستان - نفت و گاز گچساران ساعت ۱۹:۰۰

پنجشنبه ۲۰ آذرماه ۱۳۹۹ - گروه B:

فرازبام خائیز دهدشت - کیمیا کاشت کردستان ساعت ۱۳:۰۰

مس کرمان - پرواز هوانیروز ساعت ۱۶:۰۰

زغال سنگ طبس - فولاد سپاهان اصفهان ساعت ۱۹:۰۰

جمعه ۲۱ آذر گروه A:

پرسپولیس بهبهان - پاس ناجا قم ساعت ۱۳:۰۰

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - ستارگان دشتستان ساعت ۱۶:۰۰

نفت و گاز گچساران - ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۹:۰۰

شنبه ۲۲ آذر گروه B:

کیمیا کاشت کردستان - پرواز هوانیروز ساعت ۱۳:۰۰

فرازبام خائیز دهدشت - زغال سنگ طبس ساعت ۱۶:۰۰

فولاد سپاهان اصفهان – مس کرمان ساعت ۱۹:۰۰

یکشنبه ۲۳ آذر گروه A:

پاس ناجا قم - نفت و گاز گچساران ساعت ۱۳:۰۰

ستارگان دشتستان - پرسپولیس بهبهان ساعت ۱۶:۰۰

ذوب آهن اصفهان - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ساعت ۱۹:۰۰

دوشنبه ۲۴ آذر گروه B:

پرواز هوانیروز - فولاد سپاهان اصفهان ساعت ۱۳:۰۰

زغال سنگ طبس - کیمیا کاشت کردستان ساعت ۱۶:۰۰

مس کرمان - فرازبام خائیز دهدشت ساعت ۱۹:۰۰


انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.