• شنبه / ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۱۱
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400022517407
  • خبرنگار : 30054

فرصت استثنائی برای خرید تلویزیون کیولد و ال ای دی سامسونگ

فرصت استثنائی برای خرید تلویزیون کیولد و ال ای دی سامسونگ

سامسونگ یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی و از آن جمله تلویزیون است که سابقه درخشانی را در بایگانی های خود دارد. این برند پرآوازه در سال 2020 و 2021 تلویزیون‌هایی را عرضه بازار کرده که با مدلهای قبلی (2019) متفاوت بوده و بر طبق روال گذشته یکی از بزرگترین رقبا و هم رده های تلویزیون های ال جی و سونی هستند.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام تی وی خرید، تلویزیون‌های QLED (کیولد) و LED سامسونگ از لحاظ کیفی در سطوح بالایی قرار دارند که البته نوع تکنولوژی به کار رفته در این تلویزیون‌ها در جهت افزایش واحدهای نور پس زمینه و کنتراست بوده و نیز سعی شده رنگ‌های کاملا واضح و روانی (صیقل داده شده) بر روی صفحه نمایش آنها تولید شود. ترکیب و قرار گرفتن این ویژگی ها در کنار یکدیگر در نهایت موجب به وجود آمدن تلویزیون‌های سامسونگ شده است. این محصولات در کنار کیفیت و مشخصات فنی خارق العاده خود از قیمت‌های بسیار مناسبی هم برخوردارند و همین گزینه نیز موجب محبوبیت دوچندان آنها در میان کاربران شده است.

ممکن است در جریان باشید که وضعیت اقتصادی کشور در موقعیتی است که قیمتها تا مدتی پیش، تا بیشینه خود بالا رفته بودند اما اخبار رسیده حاکی از آن است که برخی توافقات  موجب کاهش قیمت ارز و به تبع آن کاهش قیمت تلویزیون‌ها شده است. بنابراین بهترین موقعیت برای خرید تلویزیون در شرف فراهم شدن است و می توان از این فرصت به بهترین نحو ممکن استفاده نمود. قیمت تلویزیونهای کیولد و LED سامسونگ در حال حاضر سیر نزولی قابل توجهی را طی کرده است تا جایی که در اکثر موارد این رکود به 15 درصد نیز رسیده است و این رقم در مقابل قیمت تلویزیون‌های سامسونگ، بسیار ستودنی بوده تاثیر به سزایی داشته است.

همانطور که در بالا نیز اشاره شد قیمت تلویزیونهای سامسونگ در مقایسه با کیفیت و کارایی این محصولات بسیار متناسب بوده و به ویژه در این ایام که با کاهش نرخ ارز، تاثیرات زیادی را بر بازار لوازم خانگی و از جمله تلویزیون مشاهده کرده ایم.

پس از اگر یکی از هواداران سامسونگ هستید و قصد خرید تلویزیونی با امکانات خوب و همچنین کیفیتی خارق العاده دارید، خرید تلویزیون سامسونگ می تواند نیازهای شما را فراتر از آنچه انتظار دارید برآورده کند. اما اگر بیش از هر وسیله ای به تلویزیون خود اهمیت می دهید، با خرید تلویزیون QLED سامسونگ دنیایی شگفت انگیز از کیفیت‌ها را در کنار کارایی ها برای خود به وجود بیاورید.

انتهای رپرتاژ آگهی