• شنبه / ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۱:۴۲
 • دسته‌بندی: خبر بازار
 • کد خبر: 1400062719764
 • خبرنگار : 30054

با حضور در دوره مجازی زبان، حرفه‌ای ظاهر خواهید شد!

با حضور در دوره مجازی زبان، حرفه‌ای ظاهر خواهید شد!
اهمیت برگزاری دوره مجازی زبان

از گذشته تا به امروز، یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم بوده و دوره‌های مختلفی از سوی آموزشگاه‌ها و مراکز آموزشی دایر شده است. 

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام موسسه آرمانی، دوره مجازی زبان، به دلیل درخواست دانشجویان شاغل در تحصیل یا کار، برگزار شده است. همانطور که می‌دانید، بخش زیادی از افراد حاضر در جامعه، این روزها، زمان کافی برای رفت و آمد و حضور در کلاس‌های مختلف را ندارند. برخی به دلیل افزایش زمان کاری، بعضی به خاطر عدم دسترسی به مراکز آموزشی معتبر و دلایل متعدد دیگر، ثبت نام در دوره‌های آموزش مجازی زبان را بیشتر از دوره‌های حضوری می‌پذیرند.
از همین رو، با توجه به اهمیت زبان انگلیسی، برگزاری دوره مجازی زبان برای چنین افرادی بسیار کارآمد و نتیجه بخش خواهد بود و ضمناً دغدغه همیشگی آنها را برای یادگیری زبان، حل خواهد کرد.
دوره های آموزشی آنلاین آرمانی در هر ساعت از شبانه روز با یک اینترنت ساده قابل دسترسی هستند. به همین دلیل بهترین گزینه یادگیری زبان وجایگزین کلاس حضوری برای افراد شاغل یا افرادی می باشند که میخواهند به صورت فشرده و به بهترین نحو زبان انگلیسی بیاموزند یا نمره آیلتس خود را پیشرفت دهند.
  
آیا در دوره مجازی زبان، محدودیتی برای یادگیری وجود دارد؟

نکتۀ قابل توجه در خصوص برگزاری دوره مجازی زبان از سوی مرکز معتبر زبان آرمانی، حذف محدودیت‌های زمانی و مکانی است. در واقع، به واسطۀ تکنولوژی روز دنیا و همچنین فناوری علوم کامپیوتر، دانشجویان از هر سن و سالی، در هر مکانی که باشند، امکان حضور در دوره‌های مختلف زبان انگلیسی را خواهند داشت.
با وجود چنین قابلیت‌هایی در کلاس آنلاین زبان ، سطح آموزش زبان انگلیسی برای تمام افراد جامعه، در سطح پیشرفته و کاربردی پیش خواهد رفت.
هر چند باید یادآور شویم، دوره‌های آموزش زبان انگلیسی در مرکز زبان آرمانی، به صورت کاملاً آنلاین و ترمیک برگزار خواهند شد. ضمن آنکه امکان شرکت در دوره‌های آنلاین آیلتس نیز برای دانشجویان دیگر فراهم شده است.
بنابراین، نگرانی از جهت ثبت نام و شرکت در دوره‌های مبتدی تا پیشرفته نخواهید داشت.
  
زمان و تعداد جلسات دوره مجازی زبان، به چه عواملی بستگی دارد؟

احتمالاً بارها در تبلیغات مختلف برای آموزش زبان انگلیسی، شنیده‌اید که “آموزش زبان انگلیسی در کمتر از 6 ماه یا آموزش زبان انگلیسی به صورت حرفه‌ای در کمتر از یکسال ” عنوان شده است. تیزرهای تبلیغاتی که تنها در حد شعار قابل توجه می‌باشند نه به عنوان فرآیند آموزش کاربردی و حرفه‌ای.
متاسفانه بسیاری از افراد جامعه، با شنیدن چنین تیزر و شعارهای تبلیغاتی، اقدام به ثبت نام در دوره‌های مختلف می‌کنند و در نهایت هیچ بهره‌ای از آموزش مناسب و مفید نمی‌برند. به این خاطر که بخش زیادی از موفقیت دانشجویان در دوره مجازی زبان، بستگی به فعالیت و میزان مشارکت آنها خواهد داشت.
 
البته تعداد جلسات هر دوره آموزشی، مانند دوره گرامر یا دوره آموزش زبان عمومی به صورت ترمیک، در وبسایت مرکز زبان آرمانی مشخص شده که اتمام این جلسات بستگی به میزان فعالیت و تمرین دانشجو خواهد داشت. در واقع، اگر دانشجویی روزانه، به تمرین و یادگیری بیشتر بپردازد، مسلماً در مدت زمان کوتاهی، دوره‌ها را طی خواهد کرد. در غیر اینصورت، ممکن است بازه طولانی برای یادگیری دانشجو تعریف شود.
راهکار ساده برای جهش در آموزش سریع و آسان در مرکز زبان آرمانی، شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین می‌باشد. با شرکت در آزمون تعیین، دانشجو از میزان تسلط خود بر زبان آگاه شده و سپس در یکی از دوره‌ها، ثبت نام خواهد کرد.

دوره مجازی زبان از مزایا و فواید زیادی برخوردار است که در این بخش به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد

 • دسترسی دانشجویان به دوره‌های آموزشی با حذف محدودیت زمان و مکان، تنها از طریق اینترنت فراهم شده است.
 • امکان مشاهدۀ چند بارۀ فیلم و فایل‌های آموزشی برای دانشجویان جهت آموزش عمیق و کارآمد زبان
 • ارتباط و تعامل دانشجویان با اساتید نخبه و مجرب بهتر خواهد بود. ضمن آنکه، سوالات و ایرادات آموزشی دانشجویان نیز سریعتر رفع خواهد شد.
 • برای فراگیرانی که در سنین پایین هستند، کنترل و نظارت اولیا بر روند پیشرفت فرزندان بهتر شکل می‌گیرد.
 • آموزش زبان انگلیسی در مرکز زبان آرمانی به صورت کاملاً حرفه‌ای برگزار می‌شود، دانشجویان می‌توانند پیش از ثبت نام و انتخاب دورۀ خود، دِموی هر دوره آموزشی را مشاهده کنند و سپس در صورت رضایت از نحوۀ آموزش اساتید، ثبت نام نمایند.
 • برای حضور در کلاس‌های آموزشی آنلاین، شما از قبل امکان برنامه‌ریزی و تمرین بیشتری خواهید داشت. بنابراین، سطح فراگیری و تمرکز شما نیز بیشتر از دوره‌های حضوری احساس خواهد شد.
 • به دلیل تک نفره بودن دوره‌های آنلاین، سرعت و روند آموزش بیشتر بوده و دانشجویان فعال، به نتیجۀ مطلوب و هدف خود سریعتر دست خواهند یافت.
 • آنچه حضور در کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی را بسیار لذت‌بخش خواهد کرد. استفاده از محیط‌ها و فضاهای مختلف است که برای مثال شما می‌توانید در اتاق مطالعه، اتاق خواب، در دل طبیعت یا در اتومبیل به یادگیری زبان بپردازید.
 • حضور در دوره‌های ترمیک و آیلتس در هر ساعت از شبانه روز، برای همگان فراهم شده است. شما با تهیۀ هر دوره آموزشی، محدودیت زمانی برای یادگیری نخواهید داشت.

انتهای رپرتاژ آگهی