• شنبه / ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۰
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99021308669
  • خبرنگار : 30054

رضا دولت آبادی: 

معلم" تجلی نور و منادی آگاهی

معلم" تجلی نور و منادی آگاهی

به مناسبت 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم، رضا دولت‌آبادی مدیر عامل بانک تجارت در پیامی این روز را به معلمین فرهیخته ایران اسلامی تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی بانک تجارت ، متن پیام دولت آبادی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

در بیان جایگاه ویژه معلم فرمایش گهر بار مولای متقیان حضرت علی (ع) کافی است که می فرمایند: هر کس کلمه‌ای به من بیاموزد مرا بنده خود کرده است.

روز معلم پیام‌آور شکوه و اقتدار مردان و زنان پاکباخته‌ای است که در طول تاریخ برای تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم تا پای جان ایستادند و تجلی بخش زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار شدند. آنان که یکبار دیگر در شرایط حساس کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا جلوه2ای دیگری از ایثار و از خود گذشتگی را رقم زدند و نشان دادند که تعلیم و تربیت هیچگاه متوقف نخواهد شد. از اینروست که هر یک از ساکنین این کره خاکی همواره خود را مدیون قشر زحمت کش و دلسوز معلمین می‌داند.

در آستانه 12 اردیبهشت ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره معلم شهید استاد والامقام مرتضی مطهری، فرخنده روز معلم را به جمله معلمان فرهیخته ایران زمین تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در سایه همت و تلاش روز افزون شما عزیزان در آموزش و پرورش آینده سازان کشور، نام پر غرور ایران اسلامی در جهان همواره بدرخشد.  

انتهای رپرتاژ آگهی