• چهارشنبه / ۲ مهر ۱۳۹۹ / ۱۶:۵۶
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99070201754
  • خبرنگار : 30054

چگونه سرور مجازی ترکیه داشته باشیم؟

چگونه سرور مجازی ترکیه داشته باشیم؟

حتما برای شما هم پیش آمده که نیاز به انجام امور بانکی خود از کشور ترکیه باشید و یا نیاز به باز کردن اکانت دولوپری گوگل و یا امور فریلنسری باشید ولی این کشور فقط به شهروندان خودش این امکان را می‌دهد و اجازه به افراد دیگر از کشور های دیگه را نمی‌دهد.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام مبین هاست، در این متن می‌خواهیم به راهکاری برای حل این موضوع بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

ابتدا به این موضوع باید اشاره کنیم که سرور و سرور مجازی چیست؟

سرور یک کامپیوتر بسیار قدرتمند است که دارای منابع سخت افزاری بسیار قوی می‌باشد و این کامپیوتر قدرتمند از اینترنت بسیار پرسرعت بهره می‌برد.

این سرور در کشور های مختلفی می‌تواند قرار بگیرد و با نصب سیستم عامل های مختلفی روی این سرور، شما می‌توانید دارای آی پی آن کشور مقصد باشید. به این سرور، سرور مجازی گفته می‌شود و شما با خرید سرور مجازی می‌توانید از امکانات آن کشور استفاده کنید. و گویی شما شهروند آن کشوری هستید که سرور در آنجا قرار دارد. به عنوان مثال شما با خرید سرور مجازی ترکیه در ایران با اینترنت به سرور مجازی خود وصل می‌شوید. محیط سرور کاملا شبیه ویندوز خودتون می‌باشد و دارای مرورگر است و می‌توانید از مرورگر سرور به سایت های بانکی، سایت های فریلنسری و غیره متصل شده به عنوان یک شهروند ترکیه در فضای مجازی شناخته شوید و بدون هیچ مشکلی به کارهای مربوطه خود بپردازید.

از دیگر ویژگی های سرور مجازی می‌توان به دسترسی آن از هر نقطه اشاره کرد، به این معنی که شما اطلاعاتی را داخل سرور مجازی خود ذخیره می‌کنید، و از محل کار خود، از خانه و در سفر می‌توانید با داشتن اینترنت براحتی به سرور خود وصل شده و از امکانات سرور خود استفاده کنید و به اطلاعات خود دستیابی داشته باشید.

قبل از تهیه سرور حتما به دو مورد کلیدی و بسیار مهم دقت کافی بکنید:

کاملا واقعی و ثابت بودن آی پی

باتوجه به اهمیت بالای امور بانکی، فریلنسری، حساب پی پال، اکانت دولوپری گوگل و غیره، اینکه آی پی شما کاملا واقعی و ثابت باشد بسیار بسیار حائز اهمیت است، به این دلیل که اگر توسط سایت مقصد شما به عنوان کاربر فیک شناخته شوید، دچار مشکل شده و حساب شما محدود و یا مسدود خواهد شد، بنابراین پیشنهاد ما به شما استفاده از سرور های مجازی ای هست که دارای آی پی کاملا واقعی و ثابت هستند، و از هر سروری برای انجام چنین اموری استفاده نکنید.

پیشنهاد ما به شما استفاده از سرور مجازی ترکیه شرکت ایران وی پی اس می‌باشد که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت کرده و کاملا با این امور آشنایی داشته و سروری با آی پی ۱۰۰درصد واقعی ترکیه و ثابت را ارائه می‌کند.

کانفیگ و تنظیم متناسب با میزان استفاده

حتما توجه داشته باشید که سرور ترکیه شما بایستی مخصوص نیاز شما تنظیم و کانفیگ شده باشد، به این معنی که اگر شما برای امور بانکی و یا حساب پی پال به سرور ترکیه نیاز دارید، بایستی یک کانفیگ خاص همین مورد را انتخاب کنید و یا اگر برای امور فریلنسری نیاز به سرور دارید یک کانفیگ و تنظیم خاص اینکار انجام شود. در این موضوع دقت کنید و از قبل از خرید دقت های لازم را بکنید.

شما می‌توانید با بخش پشتیبانی سایت ایران وی پی اس تماس گرفته و اگر سوالی در این زمینه دارید، مشاوره رایگان دریافت کنید، همچنین شرکت ایران وی پی اس ( IRANVPS.org ) این امکان را فراهم آورده است که قبل از خرید به شما سرور جهت تست داده می‌شود تا از واقعی بودن آی پی و دیگر امکانات سرور اطمینان کامل بدست آورید.

انتهای رپرتاژ آگهی