• سه‌شنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۹
  • دسته‌بندی: توپ و تور
  • کد خبر: 99071511226
  • خبرنگار : 71552

برنامه مرحله اول دور رفت لیگ برتر هندبال آقایان/ مصاف ۱۲ تیم در ۶ روز در پایتخت

برنامه مرحله اول دور رفت لیگ برتر هندبال آقایان/ مصاف ۱۲ تیم در ۶ روز در پایتخت

برنامه مسابقات لیگ برتر هندبال مردان که از شنبه ۱۹ مهر به صورت متمرکز و به میزبانی تهران استارت خواهد خورد مشخص شد.

به گزارش ایسنا، سی و سومین مرحله از مسابقات لیگ برتر هندبال مردان قرار است از ۱۹ مهرماه با حضور ۱۲ تیم استارت بخورد. این مسابقات قرار است طی ۶ روز، به صورت متمرکز و به میزبانی تهران سالن شهید سردار سلیمانی (تالار هندبال سابق) برگزار شود.

صنعت مس کرمان، نفت و گاز گچساران، فولاد مبارکه سپاهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، ستارگان دشتستان، فراز بام خائیز دهدشت، زغال سنگ طبس، ذوب آهن اصفهان، کیمیا کاشت کردستان، پرسپولیس بهبهان، پاس ناجا قم، پرواز هوانیروز تیم‌های حاضر در این دوره از لیگ برتر هندبال هستند.

همه بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها باید قبل از ورود به مسابقات ۲ بار تست کرونا داده باشند و بعد از ورود به تهران نیز مجددا تست PCR گرفته خواهد شد. فدراسیون هندبال با پیگیری بسیار توانست مجوز برگزاری لیگ برتر را از ستاد مقابله با کرونا در ورزش بگیرد در نتیجه می خواهد در مسابقات لیگ برتر سخت‌گیری زیادی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته باشد. دور رفت مسابقات لیگ برتر هندبال از ۱۹ تا ۲۴ مهر برگزار می شود و مرحله بعد ۱۰ روز بعد انجام خواهد شد.

البته ساعت برگزاری مسابقات مشخص نیست و بعد از هماهنگی با صدا و سیما برای پخش اعلام خواهد شد.

گروه بندی تیم‌ها در لیگ برتر هندبال مردان:

گروه A: پرسپولیس بهبهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، پاس ناجا قم، ذوب آهن اصفهان، نفت و گاز گچساران و ستارگان دشتستان

گروه B: کیمیا کاشت کردستان، فراز بام خائیز دهدشت، پرواز هوانیروز، مس کرمان، فولاد سپاهان اصفهان و زغال سنگ طبس

برنامه مسابقات مرحله اول دور رفت مسابقات لیگ برتر هندبال مردان:

شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ گروه A:

پرسپولیس بهبهان - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون

پاس ناجا قم - ذوب آهن اصفهان

نفت و گاز گچساران - ستارگان دشتستان

یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ گروه B:

کیمیا کاشت کردستان -  فراز بام خائیز دهدشت

پرواز هوانیروز -  مس کرمان

فولاد سپاهان اصفهان - زغال سنگ طبس

دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ گروه A:

پاس ناجا قم – پرسپولیس بهبهان

ستارگان دشتستان - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون

ذوب آهن اصفهان - نفت و گاز گچساران

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ گروه B:

پرواز هوانیروز - کیمیا کاشت کردستان

زغال سنگ طبس - فراز بام خائیز دهدشت

مس کرمان - فولاد سپاهان اصفهان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ گروه A:

نفت و گاز گچساران - پاس ناجا قم

پرسپولیس بهبهان - ستارگان دشتستان

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - ذوب آهن اصفهان

پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ گروه B:

فولاد سپاهان اصفهان - پرواز هوانیروز

کیمیا کاشت کردستان - زغال سنگ طبس

فراز بام خائیز دهدشت - مس کرمان

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.