• چهارشنبه / ۱۰ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۱
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99101007590
  • خبرنگار : 30054

ساخت تیزر تبلیغاتی را با کانون آنی‌بین تجربه کنید

ساخت تیزر تبلیغاتی را با کانون آنی‌بین تجربه کنید

در زمانه‌ای که بیشتر ما مدت بسیار زیادی از زمان‌مان را چشم به دنیایی خارج از اطراف‌ می‌دوزیم، تبلیغات هم هرلحظه به ما نزدیک‌تر می‌شوند و با زندگی‌ پیوند بیشتری می‌خورند. طراحی تبلیغات در این چارچوب، از گذشته بسیار باجزئیات‌تر و دقیق‌تر شده و مخاطب‌ خود را با ریزبینی‌ بیشتری پیدا می‌کند.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام کانون آنی‌بین،  فراوانی و تنوع ، کار را بر تأثیرگذاریِ‌ تیزرهای تبلیغاتی دشوارتر می‌کند؛ چراکه خدمات و محصولات مختلف حالا باید از میان چندین و چند هزار رقیب، بتوانند بهتر دیده شوند و پیام خود را به مخاطب برسانند.

در این شرایط، شرکت‌ها و سازمان‌ها اگر می‌خواهند در فضای رقابتی موجود به موفقیتی دست پیدا کنند، باید در ساخت تیزر تبلیغاتی خود هوشمندانه عمل کنند.

تیزر تبلیغاتی خوب، چگونه تیزری است؟

اگر خودتان را جای مخاطب‌تان بگذارید از تماشای چه تیزری بیشتر لذت می‌برید؟ بیننده‌ای که شاید خسته از کار و زندگی روزمره، به دنبال تصاویری باشد که احوالات‌اش را بهتر کند چه نوع تیزری را ترجیح می‌دهد؟ چه تبلیغی می‌تواند حتی مخاطبی که احتمالاً از تمرکز چندانی هم برخوردار نیست جذب کند؟ اگر پیش از تولید یک تیزر تبلیغاتی، به این سؤالات فکر کنید حتماً می‌توانید قدم درست‌تری بردارید.

چگونه تیزرهای تبلیغاتی جذاب بسازیم؟

کانون آنی‌بین، یک مؤسسۀ تبلیغاتی شناخته‌شده در کشور است که طی ده سالِ گذشته، جزو فعالان اصلیِ عرصۀ تبلیغات سازمانی بوده است. شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچکی از اقصی‌نقاط ایران در این مدت با اعتماد به کانون آنی‌بین، قدم‌های بزرگی به سوی موفقیت برداشته‌اند.

ساخت تیزر تبلیغاتی + تعرفه قیمت (کلیک کنید)

در تولید تیزرهای تبلیغاتی آنی‌بین، برنامه‌ریزی، نظم و طراحی استوری‌بورد جزو اصول مهم هستند و این باعث می‌شود هم گروه تولید و هم کارفرما، پیش از تولید هم تصور روشنی از خروجی کار داشته باشند.

در ایده‌پردازیِ اولیه‌ی کار که توسط تیم خلاقیت انجام می‌شود، به تمام نشانه‌ها و نقاط قوت کارفرما توجه می‌شود و ضمن همراهی با ترندها و نُرم‌های روز دنیای تبلیغات، پیشنهاداتی به کارفرما ارائه می‌شود که جذابیت فراوانی دارند و احتمال اجرا و موفقیت‌شان بسیار زیاد است.

نمونه‌ کارهای کانون آنی‌بین را می‌توانید در وب‌سایت anibeen.com مشاهده بفرمایید. تیم تولید آنی‌بین آماده‌ی مشاوره و ارائه پروپوزال برای تغییر روند کسب‌وکار شما هستند.

انتهای رپرتاژ آگهی