• چهارشنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۰
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99052216415
  • خبرنگار : 30054

بهترین روش استعلام و پرداخت قبض برق کدام است؟

بهترین روش استعلام و پرداخت قبض برق کدام است؟

با اجرایی شدن طرح حذف قبض کاغذی، استعلام و پرداخت قبض برق به صورت غیرحضوری گسترش پیدا کرد.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام بامن۲۴، روش‌های مختلفی جهت پرداخت قبض معرفی‌شده است اما بهترین روش استعلام و پرداخت قبض برق کدام است؟

برای پاسخ به این سوال روش‌های مختلف پرداخت قبض برق از طریق سایت های اینترنتی، تلفن ثابت و استفاده از اپلیکیشن پرداخت قبض را بررسی کردیم. با ما همراه باشید.

استعلام و پرداخت قبض برق از طریق سایت بامن ۲۴

یکی از روش‌هایی که برای دریافت قبض برق وجود دارد، مراجعه به سایت بامن ۲۴ است. با همراه داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت شما می‌توانید نسبت به پرداخت قبض خود اقدام نمایید.

استعلام و پرداخت قبض برق از طریق سایت tbtb.ir

جهت استعلام قبض برق  بایستی به آدرس اینترنتی شرکت توزیع برق مراجعه کنید. سپس اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. پس از نمایش مشخصات قبض، امکان پرداخت قبض برق نیز وجود دارد.

استعلام و پرداخت قبض برق از طریق تلفن

بایستی شماره ۱۵۲۱ را شماره گیری کنید و اطلاعات شناسه قبض برق را وارد نمائید. سپس مبلغ بدهی توسط سامانه اعلام می‌شود. در مرحله بعد اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید تا قبض شما پرداخت شود.

استعلام و پرداخت قبض برق از طریق اپلیکیشن

در این روش نیاز دارید، اپلیکیشن پرداخت قبض بامن ۲۴ را از طریق گوگل پلی و یا بازار نصب کنید، سپس با اطمینان خاطر و در کمترین زمان پرداخت قبض برق بدون شناسه پرداخت را انجام دهید.

پرداخت قبض برق بدون شناسه

در اپلیکیشن بامن ۲۴ می‌توانید با واردکردن شناسه قبض، از قبض برق خود استعلام بگیرید، سپس شناسه قبض شما ذخیره خواهد شد و برای استعلام های دوره‌های بعدی، دیگر نیازی به واردکردن شناسه قبض ندارید.

نتیجه گیری

روش‌های مختلف را بررسی کردیم تا متوجه شویم بهترین روش استعلام و پرداخت قبض برق کدام است. روش اول و دوم از طریق سایت انجام می‌شود و نیاز به اینترنت دارد.

روش سوم از طریق تلفن ثابت است که با این روش به خاطر لزوم واردکردن شناسه قبض، شناسه پرداخت و شماره کارت با دکمه‌های تلفن امکان اشتباه وجود دارد.

در روش چهارم پیشنهاد ما نصب اپلیکیشن پرداخت قبض بامن ۲۴ است. بعد از اولین استعلام قبض در اپلیکیشن بامن ۲۴ این امکان برای شما فراهم می‌شود تا اقدام به پرداخت قبض برق بدون شناسه نمایید.

توجه داشته باشید که در اپلیکیشن بامن ۲۴ امکان پرداخت گروهی تمامی قبوض وجود دارد.

انتهای رپرتاژ آگهی