• یکشنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۹:۱۶
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99092318014
  • خبرنگار : 30054

پشت‌صحنه پروژه عکاسی صنعتی از محصولات

پشت‌صحنه پروژه عکاسی صنعتی از محصولات

مشهور است که می‌گویند هنوز تعدادی از بهترین عکس‌هایی که تابحال از طبیعت شکار شده است، تصاویر سیاه‌وسفیدی هستند که انسل آدامز، عکاس آمریکایی در دهه‌های ۱۹۲۰ تا ۱۹۵۰ از کوه‌ها و دشت‌های سراسر دنیا برداشت کرده است.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام کانون آنی‌بین، در یک نمایشگاه عکس، وقتی قدم‌زنان در میان قاب‌ها حرکت می‌کنیم و نگاه‌مان را از تصویری به تصویری دیگر می‌دوزیم، از خودمان می‌پرسیم چه چیزی در بعضی عکس‌ها هست که با وجودمان ارتباط برقرار می‌کند؟ چه معنایی در نورهایی است که از لابلای دیافراگم باز دوربین بر پرده چشم ما می‌تابد؟ و اینکه چرا بعضی عکس‌ها با اینکه از منظر فنی بی‌نقص هستند از چنین روحی تهی هستند؟ به نظر شما چرا نزدیک یک قرن پس از ثبت این تصاویر، همچنان باید لقبِ «بهترین» متعلق به آن‌ها باشد؟

عکاسی صنعتی + تعرفه قیمت + فیلم پشت صحنه (کلیک کنید)

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در کانون آنی‌بین

کانون آنی‌بین در کنار سال‌ها فعالیت متنوع در تولید و طراحی فیلم‌ها و تیزرهای تبلیغاتی، در زمینه‌ی عکاسی تبلیغاتی و صنعتی هم تجربه‌های فراوانی داشته است.

شرح آنچه در خطوط تولید کارخانه شما می‌گذرد، رونمایی از آخرین محصول‌تان و یا عمکرد پرسنل سازمان شما، اگر به طرز هنرمندانه‌ای به تصویر کشیده شود می‌تواند تبدیل به اثری ماندگار شود و بیش از هر متن و کلامی تأثیرگذار باشد.

اگر هم که بخواهید تصاویری جذاب و گویا از محصولات‌تان برای فروش در فروشگاه‌های آنلاین تهیه کنید، می‌توانید از خدمات عکاسی محصول آنی‌بین استفاده کنید تا مخاطب‌تان را با کیفیت محصول‌تان غافلگیر کنید. وب‌سایت‌ها، تبلیغاتی که در نشریات منتشر می‌شوند، بروشورهای نمایشگاهی، همه‌وهمه جزو مواردی هستند که در آن‌ها عکس‌های خوب کاربرد دارند و می‌توانند بدرخشند.

اگر برای ثبت تصاویر خود به عکس‌هایی معمولی راضی نمی‌شوید پیشنهاد می‌کنیم سری به نمونه‌کارهای وب‌سایت کانون آنی‌بین به نشانی anibeen.com بزنید و با ما تماس بگیرید. بگذارید آنچه ماندگار می‌شود، تصویری از شما باشد.

انتهای رپرتاژ آگهی