• دوشنبه / ۶ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۶:۴۶
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99110604206
  • خبرنگار : 30054

چگونگی سرویس دهی نصب ویندوز در محل مشتری

چگونگی سرویس دهی نصب ویندوز در محل مشتری

امروزه در بسیاری از کشورها ما با امکانات بیشماری برای تعمیر یکی از لوازم منزل در منزل روبرو هستیم.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام امدادرایانه، این سرویس دهی ها از قبیل نصب ویندوز در محل و نصب ویندوز در منزل می باشد در واقع در همه کمپانی های نام آور کامپیوتری، شما خدمات بیشماری از این دست را مشاهده می کنید. این کار در واقع باعث می‌شود که شما در امر تعمیر یکی از لوازم الکترونیکی خود در منزل، بسیار در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید. شرکت امداد رایانه تهران با اهداف و خدمات و ایستگاه های کاری بسیاری که دارد، در این امر کمک شایانی به مشتریان خود می کند بدین صورت که این کمپانی با بیشتر از 10 سال کار دراز مدت در این حوزه توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید البته این پشتکار در حضور به موقع این تیم خبره جهت برطرف کردن مشکل مشتریان در محل موردنظرشان بسیار در این رضایت صد در صدی نقش داشته است زیرا این تیم در کسری از ساعت در مکان دلخواه حضور به هم می رسانند، تا امور مشتریان را بررسی و رفع نمایند.

داشتن اینماد 2 ستاره و نماد ساماندهی در این موسسه بسیار تاثیر بسزایی را در امر اعتماد سازی کاربران داشته است. این دو نماد در واقع اصالتی است جهت رجوع مشتریان و کاربران به این مرکز و مهر تاییدی برای همگان محسوب می شود که با داشتن این دو نماد تمامی مشتریان از خدمات این تیم کار بلد رضایت دارند.

 این شرکت در امر ایاب و ذهاب هیچ هزینه ای را دریافت نمی کند بنابراین امور خدماتی مشتریان کاملا با هزینه خود مرکز می باشد.

 سرویس دهی امداد رایانه تهران

شماره های تماس  امداد رایانه تهران، شما را در رفع کلیه نیازهای الکترونیکی یاری می نماید بنابراین با شماره گیری یکی از این شماره تماس ها سیستم خراب خود را در اسرع وقت بدون هدر رفتن کمترین هزینه و زمانی در محل موردنظر به دست تیم کارشناس ما بسپارید .

09122654736

44100334

22387862

86029907

66919863

33529664

 آدرس سایت امداد رایانه تهران   WWW.Tamir-Computer.com

نصب ویندوز در محل توسط امداد رایانه تهران

  نصب ویندوز در محل توسط تیم امداد رایانه تهران در سریعترین زمان برای شما کاربران بدون صرف هزینه و زمان شما مشتری گرامی قابل انجام است. در نهایت با اعتماد به اینماد 2 ستاره و نماد ساماندهی تیم خبره این مرکز، نصب تمامی نرم افزارها و سیستم عامل خود را به این تیم واگذار نمائید. در واقع می‌توان تمام خرابی های سیستمی خود را به یکباره توسط نصب ویندوز جدید توسط کارشناسان این شرکت پایان دهید. در واقع روندی که برای نصب ویندوز در محل موردنظر، توسط کارکنان این مرکز طی می شود، روند پیچیده ای نیست. به عنوان مثال شما در کامپیوتر شخصی خود با گذاشتن سی دی نصب ویندوز می توانید با زدن دکمه اینتر و یا اسپیس وارد مرحله نصب ویندوز گردید، یا در لپ تاپ شما با زدن کلید F2 یا با زدن اینتر وارد مرحله ست آپ ویندوز شوید و در ادامه مراحل را یکی پس از دیگری با توجه به خواندن مطلب و ترجمه قدم به قدم ویندوز دلخواه خود را نصب نمایید.

این کار در واقع با کمی تلاش امکانپذیر می باشد و البته برای کسانی که کمی دارای اطلاعات رایانه ای باشند در غیر اینصورت می بایست وسیله خود را برای نصب ویندوز یا به محل مورد نظر ببرید یا در خواست نصب ویندوز در منزل را از طریق سایت امداد رایانه تهران یا شماره تماس ها به کارشناسان  و کارفرمایان ارجاع دهید.

 چگونگی نصب ویندوز در محل

خدمات نصب ویندوز در منزل توسط امداد رایانه تهران

در عصر نوین این خدمات در تمام مراکز راه افتاده است و روز به روز بر تسلط و دانش افرادی که مدیریت این امور را بر عهده می گیرند افزوده می گردد در واقع شما برای حل مشکل سیستم خود برای اینکه از منزل خارج شوید نیاز به هماهنگی امور و صرف زمان و هزینه بسیار و به ویژه انرژی فراوانی دارید که توسط اینگونه مراکز کار شما بسیار آسان و راحت می گردد، دیگر تمامی نیازهای خود را در منزل توسط گروه های گمارده شده برای این امور به انجام می رسانید.

نصب ویندوز در منزل توسط امداد رایانه تهران

چگونگی خدمات سایت امداد رایانه تهران

خدمات سرویس نصب ویندوز در محل مشتری و همچنین منزل، یکی از اصلی ترین موارد خدمات شرکت امداد رایانه در تهران می باشد این شرکت در سریعترین زمان ممکن خدمات در خواستی شما کاربران را به مرحله اجرا در می آورند همچنین ضمانت حل و برطرف نمودن تمام امور سخت افزاری و نرم افزاری سیستم عامل شما را از مرحله تعمیرات سخت افزاری تا نصب ویندوز در محل یا نصب ویندوز در منزل و نرم افزارهای مورد نیاز بعد از نصب ویندوز را برای شما به انجام می رسانند در واقع اعتماد و اطمینان بزرگترین هدیه ای است که با هیچ چیز حتی مسائل مالی جایگزین نمی شود، ولی در این مرکز این دو ویژگی را برای خود به ارمغان می آورید زیرا تعهد بالا و مسئولیت پذیری فراوانی را در این مجموعه با تمام وجود حس خواهید کرد و از انتخاب این تیم برای رفع امور الکترونیکی خود رضایت کامل را کسب خواهید نمود زیرا اطلاعات خود را به دست بهترین افراد می سپارید و از صیانت این اطلاعات توسط این افراد به وجد می آیید. 

خدمات  سرویس دهی نصب ویندوز در محل

انتهای رپرتاژ آگهی