• دوشنبه / ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۳
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400062921728
  • خبرنگار : 30054

راهنمای تهیه اکسسوری و لوازم دکوراتیو خانه

راهنمای تهیه اکسسوری و لوازم دکوراتیو خانه

تغییر دکوراسیون داخلی خانه با اضافه کردن وسایل ساده نیز امکان پذیر می باشد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ساختمانچی، دو مورد از وسایلی که می توانند تاثیر مثبتی در زیبایی دکوراسیون خانه داشته باشند؛ استفاده از آینه دکوراتیو و قاب عکس می باشد. بنابراین اگر به دنبال تغییر دکوراسیون و زیباتر کردن خانه خود با کمترین هزینه هستید؛ خرید آینه دکوراتیو و قاب عکس می‌تواند بهترین انتخاب باشد. برای انتخاب آینه دکوراتیو و قاب عکس مناسب با ما همراه باشید.

آینه دکوراتیو و انواع آن 

آینه دکوراتیو یکی از وسایلی است که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است. این نوع آینه ها نقش بسزایی در دکوراسیون مدرن ایفا می‌کنند . به طوری که در خانه های با سبک مدرن حتما یک آینه دکوراتیو دیده می‌شود. 
آینه های دکوراتیو در اشکال مختلفی ساخته و روانه بازار می شوند. با خرید آینه دکوراتیو مناسب می توانید زیبایی خانه را دو چندان کنید. در زیر برخی از انواع آینه دکوراتیو را معرفی می کنیم. 
۱-آینه دکوراتیو پذیرایی: آینه های دکوراتیو مخصوص پذیرایی بیشتر به شکا مستطیلی یا مربع هستند و روی آن ها نقوش مختلف حک شده است. پر طرفدارترین نوع آن نقوشی به شکل لوزی دارد و دقیقا در مکانی نزدیک به نشیمن و یا میز ناهار خوری بر روی یک دیوار کار می شود.
۲-آینه دکوراتیو لوزی شکل: یکی دیگر از انواع آینه های دکوراتیو، آینه های لوزی شکل هستند که با یک زنجیر بر روی دیوار نصب می شوند. این نوع آینه ها در تعداد مختلف نصب می شوند. به طوری که در حدود ۳ الی ۵ عدد از این نوع آینه را بر روی دیوار نصب می کنند تا جلوه زیباتری داشته باشد.این نوع آینه را در دکوراسیون های کلاسیک نیست استفاده می کنند.
۳-آینه دکوراتیو دایره ایی: آینه های دکوراتیو دایره ایی نیز بسیار زیبا هستند. این آینه ها در ابعاد کوچک و بزرگ نصب می شوند. گاهی اوقات طراحی آن ها به گونه ایی انجام می شود که بخشی از آن را با چوب های زیبا تزئین می کنند. آینه دکوراتیو دایره‌ایی برای محیط‌های مدرن زیبایی بیشتری خواهد داشت.
۴-آینه دکوراتیو مستطیلی: آینه دکوراتیو مستطیلی بیشتر برای اتاق خواب استفاده می‌شود. این نوع آینه در مدل های جدید با لامپ هایی در دور تا دور قاب مستطیل شکل آن تزئین می‌شود. این کار علاوه بر زیبایی در روشنایی اتاق نیز اثرگذار می‌باشد. 
۵-آینه دکوراتیو به شکل اشیاء: آینه های دکوراتیو در اشکال مختلف نیز ساخته می شوند. اشکالی مانند آینه به شکل پر، برگ، قلب، گل و پروانه به وفور دیده می شود. این نوع آینه ها برای اتاق کودک و نوجوان بسیار جذاب می باشند. 

قاب عکس 

دومین وسیله‌ای که می‌تواند نقش بسزایی در تغییر کوراسیون داشته باشد؛ افزودن قاب عکس می باشد. با خرید قاب عکس و چیدمان آن بر روی دیوار می‌توان فضای خانه را با کمترین هزینه، متحول کرد. قاب عکس در شکل های متنوعی طراحی می شود. برخی از انواع جدید قاب عکس شامل موارد زیر می باشد: 
۱-قاب عکس مجموعه‌ای: این نوع قاب عکس ها در تعداد بالا در حدود ۱۰ عدد در کنار هم نصب می شوند قاب عکس مجموعه ایی در پذیرایی یا در بالای کاناپه نصب می‌شود.
۲-قاب عکس رومیزی: این نوع قاب عکس ها ساده هستند و از آن ها بر روی میز خاطرات استفاده می شود. عکس‌های افراد خانواده درون این نوع قاب عکس می تواند فضای زیبایی را خلق کند.
۳-قاب عکس چرخ و فلکی: قاب عکس چرخ و فلکی در اتاق خواب کودکان و نوجوانان بسیار زیبا است. در این نوع قاب، مجموعه ایی از عکس ها را کنار هم خواهید داشت. 
با خرید آینه دکوراتیو و قاب عکس می توانید محیط خانه را با هزینه کم، زیباتر کنید. در هنگام انتخاب، دقت کنید نوع مناسب با دکوراسیون خانه خود را خریداری کنید. 

انتهای رپرتاژ آگهی