• چهارشنبه / ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۲
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99012716195
  • خبرنگار : 30054

تاثیر ویروس کرونا درآمازون

تاثیر ویروس کرونا درآمازون

در اواخر سال ۲۰۱۹  میلادی با گسترش ویروس کرونا در سراسر جهان، اقتصاد بسیاری از کشور ها دچار رکود ناگهانی شد و از این رو بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی معلق و یا تعطیل شدند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سایت عزت خواه،  در دنیای دیجیتال و فضای مجازی، شاهد رشد چشمگیر فروش های آنلاین بوده‌ایم. آمازون که هم اکنون برترین فروشگاه آنلاین در جهان می‌باشد با میزان بالای سفارش محصولات خود مواجه شد و البته تلاش کرد محصولات ضروری را در اولویت خود و مشتری قرار دهد. حتی پیش از آنکه ویروس کرونا در جهان گسترده شود، وبسایت آمازون همواره رکورددار فروش های آنلاین بود. از این رو فروش در آمازون به یکی از روش‌های درآمد زایی دلاری تبدیل شد و هم اکنون با توجه به ویروس کرونا رشد چشمگیری داشته است.

افزایش میزان فروش آمازون

با اینکه تحویل سفارشات آمازون در خصوص محصولات غیر ضروری مقداری کندتر شده است، اما میزان فروش در آمازون چندین برابر شده و حتی کالاهای غیرضروری نیز فروش بالایی را کسب می‌کنند. جف بزوس موسس وبسایت آمازون در اوایل سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که بیش از ۳۰۰  هزار نفر نیروی جدید را به استخدام خود درآورده و به زودی شاهد گسترش چشمگیر انبارهای آمازون خواهیم بود.

رشد چشمگیر فعالیت های آمازون

آمازون همچنان به گسترش فعالیت‌های خود در بسیاری از زمینه‌های دیگر نیز ادامه داده و فعالیت خود را به این یک گزینه محدود نکرده است. این شرکت با فراهم آوردن موقعیت‌های زیاد برای افراد مختلف، به آنها این امکان را داده است تا از طریق این پلتفرم عظیم به کسب درآمد بپردازند. فروش در آمازون به عنوان فروشنده شخص ثالث، خدمات مشاغل خانگی، کار در انبارهای آمازون، کار به عنوان راننده مستقل برای خدمات ارسال و تحویل آمازون و بسیاری موارد دیگر، از جمله این موقعیت‌ها برای افراد مختلف هستند.

نوآوری به سبک آمازون

 نوآوری امری است که هر روز در فعالیت‌های آمازون رخ می‌دهد. همه در آمازون سازنده هستند و همه کارمندان تلاش می کنند که به این شرکت بپیوندند، زیرا علاقه زیادی به ساختن و خلق کردن در راستای منافع مشتریان دارند. آمازون رسالت خود را تبدیل شدن به مشتری مدارترین شرکت دنیا تعریف کرده است. به همین دلیل است که آمازون از فروش آنلاین فراتر رفته و محصولات و خدماتی از کیندل و amazon go گرفته تا الکسا و پرایم را به مشتریان ارائه می‌دهد تا بهترین تجربه ممکن را برای آنها رقم بزند. اما آمازون چگونه به این هدف می‌رسد؟ یکی از مهمترین دلایلی که آمازون تا این حد موفق شده است، پرورش فرهنگ خلاقیت و نوآوری در میان کارمندان خود است. در آمازون، نوآوری در یک لحظه رخ نمی‌دهد بلکه بخشی از کارهای روزمره کارکنان است.

نحوه فروش در آمازون

در سال ۲۰۱۵ حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرین تصمیم گرفت که تجربیات ارزنده خود در بیزنس آمازون و کسب درآمد از این شرکت را در اختیار فارسی زبانان در سراسر جهان قرار دهد. به علت آنکه ایرانیان عزیز در سراسر جهان حضور دارند، این آموزش ها به صورت دیجیتالی ارائه شد و مدتی بعد دانشجویان این دوره آموزشی یعنی آموزش فروش در آمازون موفقیت های بسیار چشمگیری را کسب کردند.

داشتن دیدگاه خلاقانه، یکی از بهترین مهارت‌های کسب و کار به حساب می‌آید و منظور از آن، کشف و پی بردن به فرصت‌هایی است که به چشم دیگران نمی‌آید. به همین خاطر است که در ذهن بسیاری از افراد، آمازون خلاق‌ترین شرکت جهان به حساب می‌آید.

این خلاقیت حتی برای فروشندگان آمازون نیز صدق می کند و آن ها همواره به دنبال ایجاد وجه تمایز رقابتی برای محصولات خود می باشند. کمپانی آمازون بزرگ‌ترین سایت فروش کالای فیزیکی را در اختیار دارد و هر روز بر تعداد فروشندگان فعال در آمازون اضافه می‌شود. جف بزوس مؤسس آمازون به درستی متوجه یک فرصت عظیم شد، استفاده از قفسه‌های مجازی برای فروش کالای فیزیکی. گرچه در سال‌های دور این ایده عجیب و پیچیده به نظر می‌رسید اما عصر تکنولوژی نوآوری‌های فراوانی را در کسب و کارهای سنتی ایجاد کرده است. اکنون میلیونها فروشنده از سراسر جهان کالاهای خود را در همین قفسه‌های مجازی به فروش می‌رسانند و درآمد دلاری از آمازون کسب می‌کنند. اما موفقیت در آمازون نیازمند آشنایی با یک سری قوانین و رعایت جزئیات است. راه و روش کسب درآمد از وبسایت آمازون نیز شامل نکات بسیار ریزی است که خوشبختانه در دوره آموزش آمازون به صورت کامل بیان شده است.

تاثیرات آمازون

وبسایت آمازون موانع بسیاری را نه تنها برای مشتری بلکه برای فروشندگان آنلاین برطرف نموده است. فروشندگان فعال در آمازون علاوه بر فروش کالای خود در یکی از بازارهای آمازون می‌توانند به سراغ پیشنهادهای بهتر آمازون بروند و کسب و کارشان را در مقیاس جهانی گسترش دهند.

در کدام یک از بازارهای وبسایت آمازون فعالیت کنیم؟

ما قصد داریم شما را با حالت جدید وبسایت آمازون یعنی فروش بین المللی آشنا نماییم که باعث می شود در تمامی فروشگاه ها محصول شما قابل خرید باشد.

در حال حاضر یکی از بهترین و ایمن ترین روش های کسب درآمد آنلاین، فروش در وبسایت آمازون می باشد. حالا سوال اینجاست که چگونه می توان از ایران در وبسایت آمازون فعالیت کرد؟ آیا این موضوع امکان‌پذیر است؟

شما نیز امکان فعالیت مستقیم را در وبسایت آمازون خواهید داشت و می توانید به کسب درآمد از آمازون بپردازنند. لیکن طبق آموزش فروش در آمازون و دوره آربی می‌توانند به کسب درآمد بپردازید.

انتهای رپرتاژ آگهی