• جمعه / ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۱۱
  • دسته‌بندی: تولید و تجارت
  • کد خبر: 1400022416704
  • خبرنگار : 71553

میوه‌های فصل برای خانواده‌ها چقدر هزینه دارد؟

میوه‌های فصل برای خانواده‌ها چقدر هزینه دارد؟

با ورود میوه های فصل به بازار که البته هنوز برخی از آنها به صورت نوبرانه هستند، این سوال ایجاد می شود که خانواده ها برای خرید چند نوع میوه فصل چقدر باید هزینه کنند؟

به گزارش ایسنا، براساس مشاهدات میدانی از برخی از خرده فروشی های سطح شهر تهران قیمت هرکیلو گیلاس ۱۳۵ هزارتومان، گوجه سبز ۹۰ هزار تومان، توت فرنگی ۵۵هزار تومان، زردآلو ۵۰ هزار تومان، توت سفید ۲۰ هزارتومان، هلو ۳۹ هزار تومان، ملون ۷۹۰۰ تومان و شاه پسند۸۹۰۰ تومان است.

به عبارتی اگر فردی قصد خرید چند قلم از میوه های فصل و نوبرانه را داشته باشد بایستی حداقل ۱۰۰ تا حداکثر ۳۰۰ هزار تومان هزینه کند.

گفتنی است که قیمت های ذکر شده حدودی بوده و ممکن است در برخی مناطق بسته به نوع و کیفیت قیمت ها بیشتر یا کمتر باشد.

در میادین میوه وتره بار نیز قیمت هرکیلو توت سفید ۱۲ هزار تومان، توت فرنگی ۳۳هزار و ۵۰۰ تومان، چاغاله بادام ۳۲ هزار تومان، خربزه مشهدی ۶۲۰۰ تومان، انواع خربزه و ملون۵۲۰۰ تومان، انواع طالبی و گرمک ۷۳۰۰ تومان، زردآلو ۳۸ هزار تومان و انواع گوجه سبز ۳۵ تا ۴۷ هزار تومان است.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۴۰۰-۰۲-۲۴ ۱۸:۴۱

ماشاءالله همه‌چی هست امّا انصاف نیست پس فکرکردی بلایای زمینی و آسمانی الکیه

avatar
۱۴۰۰-۰۲-۲۵ ۰۰:۴۱

متاسفم برای مسئولینی که نمی توانند نظارت داشته باشند و خودشان باعث این گرانی هستند ، در مملکتی که چهار فصل و فراوانی هست یکسری باید محروم از این نعمتها باشند اوف برشما