• شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۸
  • دسته‌بندی: پژوهش
  • کد خبر: 98092316474
  • خبرنگار : 30057

با حضور وزرای علوم و آموزش و پرورش صورت گرفت

آغاز هفته پژوهش با معرفی ۲۴ پژوهشگر دانش‌آموز

آغاز هفته پژوهش با معرفی ۲۴ پژوهشگر دانش‌آموز
عکس آرشیوی است

در اولین روز از هفته ملی پژوهش با حضور دو وزیر علوم و آموزش و پرورش علاوه بر به صدا درآوردن زنگ پژوهش از ۲۴ دانش‌آموز تقدیر شد.

به گزارش ایسنا مراسم آغاز هفته پژوهش در دبیرستان فرهنگ منطقه ۲ تهران با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش و دکتر برومند معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم برگزار شد.

معرفی ۲۴ برگزیده دانش‌آموز پژوهشگر از برنامه‌های این مراسم بوده است.

در این مراسم  از ۵ دانش‌آموز دوره ابتدایی اول، ۵ دانش آموز دوره دوم ابتدایی، ۷ دانش آموز دوره متوسطه اول و ۷ دانش آموز دوره دوم متوسطه تقدیر شد.

برگزیدگان جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگران دانش‌آموزی به این شرح است:

برگزیدگان دانش‌آموزان پژوهشگر دوره اول متوسطه:

آرش خوش‌رنگ گل آور با طرح تاثیر دما و موسیقی در ارزشیابی تکوینی.

فرح آزادی و فاطمه پور دولابی با طرح اثر پوسته آبزیان در جلوگیری از نشت رسوبات زیستی بر سطح کشتی‌ها و تاسیسات دریایی.

محمدحسین ابوالفتحی و بردیا فیروزی با طرح بررسی و تحلیل مولفه‌های بنیادین کارآفرینی در دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه استعدادهای درخشان شهرستان خرم آباد.

ساتیار صالحیان دردشتی و آرمان علیخانی با طرح گلخانه هوشمند گیاهان گوشتخوار.

مجتبی نبی‌پور میبدی و محمدمهدی دهقانی فیروز آبادی با طرح پنجه زن هوشمند دستگاه زیلوبافی.

ملینا اخلاقی و مبینا موذن با طرح تاثیر عصاره‌های متانولی گیاهان دارچین، آویشن کوهی و چای سیاه بر باکتری‌های استافیلوکوکو، لوزه بینی و دندان.

سما جعفریان و مهناز اشرفی با طرح بررسی میزان تجمع نیترات در سیب زمینی ارگانیک و غیر ارگانیک نمونه مورد مطالعه سیب زمینی‌های مصرفی ساکنان زنجان.

دانش آموزان برگزیده دوره ابتدایی دوم:

طاها برخورداری و مهسا ازگرینی با طرح دایه مهربان.

آرتین سپهرنیا با طرح داستان خوانی.

محمد اکبری  و یوسف صمد پور و علی قانئی با طرح پروژه آزمایش جابر بن حیان.

علی غافل و رضا رضایی با طرح نگهدارنده آتشین.

محمدامین میر شکاری با طرح دوستدار حیات وحش.

اسامی دانش آموزان پژوهشگر ابتدایی اول:

سیده آرمیتا نجفی و مهشاد مولایی.

درسا میکائیل‌وند با طرح سفر به بندر انزلی.

سیده هلنا حسینی اژدری با طرح کتاب داستان.

محمدعلی کرمی با طرح داستان نویسی.

الیسا یوری با طرح عید و داستان.

اسامی دانش‌آموزان برتر دوره متوسطه دوم:

امیر محمد ظریف و امیر مهدی ظریف با طرح خودروی خودران.

محمد محمدی و علی صادقی با طرح تشخیص بیماری‌های محصولات کشاورزی با استفاده از هوش مصنوعی.

امیرحسین سالاری با طرح دستگاه تولید آب از دود و دستگاه شست‌وشویی مقره‌های شبکه برق.

علی مقدم با طرح کتاب هوشمند.

سیده کیانا قریشی با طرح کنتور دیجیتالی کنترل کننده آب مصرفی با قابلیت هشدار مصرف مازاد.

آوژن دلیری و مهدی قاسم علیپور با طرح مترجم دو طرفه ناشنوایان.

حسین رحیم‌زاده با طرح تصفیه‌کننده الکترومغناطیسی هوا.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.