• پنجشنبه / ۳۱ تیر ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۰
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 1400043122232
  • خبرنگار : 50085

برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) اعلام شد

برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) اعلام شد

ایسنا/خراسان رضوی نخستین دوره جشنواره رسانه‌ای امام‌ رضا(ع) با اعلام برگزیدگان از سوی هیأت داوران، به کار خود پایان داد.

اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) امروز، ۳۱ تیر ماه، با حضور تولیت آستان قدس رضوی، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، اعضاء هیات داوران و برگزیدگان جشنواره، به صورت محدود و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در سالن همایش‌های موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در مشهد برگزار شد.

اعتلاء سطح کمی و کیفی و ارج‌نهادن به آفرینش‌های بدیع، خلاق، هنرمندانه و اثرگذار رسانه‌ای با موضوعات معارف رضوی، بازخوانی مفاهیم بنیادین در پیوند با سیره رضوی و حمایت از پدیدآورندگان آثار رسانه‌ای رضوی از جمله نیات و اهداف حیات جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) بود که در ارزیابی آثار ارسالی مد نظر هیات داوران قرار گرفت.

در پایان هیات داوران برگزیدگان بخش‌های مختلف نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) را بدین شرح اعلام کرد:

* بخش خبر: زهره کهندل رتبه دوم، فاطمه زنگی‌آبادی و حرمت سادات متولی نوش رتبه سوم مشترک. هیات داوران در این بخش اثری را شایسته رتبه اول ندانست. 
* بخش سرمقاله و یادداشت: فرهاد باغشمال آذر رتبه دوم و آرش شفاعی بجستان رتبه سوم. در بخش سرمقاله و یادداشت هیچ یک از آثار رتبه اول را کسب نکرد.
* بخش مصاحبه: فاطمه مرادزاده رتبه اول، صدیقه رضوانی‌نیا رتبه دوم، آزیتا ذکاء رتبه سوم
* بخش گزارش: محمد حسین مروج کاشانی رتبه اول، مهدی احمدی رتبه دوم، زهرا وفایی‌نیا رتبه سوم
* بخش گزارش رادیویی و تلویزیونی: مریم تکافی رتبه اول، کاظم دهقانی و مهدی رهنما رتبه دوم مشترک، یوسف سلامی و ناهید فرهادی رتبه سوم مشترک.
* بخش عکس خبری: این بخش رتبه‌های برتر نداشت و هادی دهقان‌پور، محمد آهنگر و مرتضی صالحی شایسته تقدیر شدند.
* بخش مستند تلویزیونی: مهدی شایقی رتبه اول، هاشم مسعودی رتبه دوم و سعید ولی‌زاده رتبه سوم
* بخش نماهنگ تلویزیونی: محمدصادق رمضانی‌مقدم رتبه اول، سید محمدصادق حسینی رتبه دوم، سعید ولی‌زاده رتبه سوم. در این بخش هاشم مسعودی و جلال شبانی نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.
* بخش برنامه‌ی رادیویی: عفت جمالی‌پور رتبه اول، شهرام شیخ درد ترکمانی رتبه دوم و الهه بیات رتبه سوم. در این بخش روشنک ذوالفقاری شایسته تقدیر شناخته شد.
* بخش برنامه تلویزیونی: هیات داوران در این بخش آثار هادی سمیعی زفرقندی و سجاد بهمن‌آبادی را شایسته تقدیر دانست.
* بخش شبکه‌های اجتماعی: راضیه غلامی رتبه اول، علی حسن‌پور رتبه دوم، سمانه جوکار کهنگی و حسام شریفی رتبه سوم مشترک.
* بخش موشن‌گرافی: سعید طلوع رتبه اول، مهدی جوزانی رتبه دوم و نیما حقیقی رتبه سوم.
* بخش پادکست: این بخش رتبه اول و دوم نداشت و فاطمه سادات‌موسوی، سمیه مهرانیان و فاطمه برات‌زاده به صورت مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، هیات داوران جشنواره، در بخش‌های طرح تلویزیونی و رادیویی و طرح بازی و نرم‌افزار نیز اثری را شایسته کسب رتبه برتر و شایسته تقدیر ندانست.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.